anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot pieniędzy jak długo czekać na odpowiedź sprzedającego?

papcio1951
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry

Wystąpiłem o zwrot pieniędzy do sprzedawcy za chleb który został dostarczony z czterodniowym opóźnieniem. Doradca dziaj rano ponowił tą moją prośbę. Jak długo muszę czekać na jakąśkolwiek reakcję ze strony sprzedającego

pozdrawiam papcio1951

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@papcio1951 widzę, że prowadzisz już dyskusje z tym sprzedającym, w razie trudności, możesz poprosić nas o pomoc. Sprzedający ma 24h na odpowiedź na wiadomość w dyskusji. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

papcio1951
#9 Pomysłodawca#

OK. dzięki

oznacz moderatorów

papcio1951
#9 Pomysłodawca#

Witam 20 kwietnia 2023 roku napisałem do doradcy w sprawie zwrotu pieniędzy .... i cisza .Proszę o pomoc

papcio1951

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@papcio1951 poprosiłam o wypowiedź pracownika w dyskusji.
Na przyszłość, aby poprosić o naszą wypowiedź konieczne jest skorzystanie z przycisku poproś o pomoc pracownika Allegro, dopiero wówczas Doradca wypowie się w dyskusji. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

papcio1951
#9 Pomysłodawca#

No tak ale doradca już się wypowiadał na ten temat do sprzedającego i sprzedawca dał odpowiedź czyli rozumiem ż za każdym razem zwracając się do doradcy mam ponownie prosić o zwrot pieniędzy?

papcio1951

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@papcio1951 w zasadzie to tak, za każdym razem jeśli chcesz, aby pracownik Allegro wypowiedział się w dyskusji konieczne jest skorzystanie z przycisku poproś o pomoc. Teraz ja o nią poprosiłam, więc Doradca wypowie się, ale na przyszłość jeśli zwracasz się do Doradcy to poproś o pomoc w dyskusji (to najszybsze rozwiązanie). 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@papcio1951 Doradcę możesz poprosić ale jak sprzedajacy się nie wypowiada to w zasadzie działa to na jego niekorzyść, jak minie 14dni od rozpoczęcia dyskusji to odznacz ją jako nierozwiązaną.

oznacz moderatorów