anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot pieniędzy po anulowaniu zakupu

AnnaWlk83
#1 Nowicjusz#

Witam serdecznie, dokonałam zakupu i anulowałam go jeszcze tego samego dnia 25.09. Wielokrotnie kontaktowałam się ze sprzedającym i otworzyłam dyskusję w sprawie braku zwrotu pieniędzy. Dostałam wiadomości, że zostanie to sprawdzone i, że Allegro zleciało już zwrot. Do tej pory nie otrzymałam zwrotu pieniędzy za anulowany zakup. Co mogę zrobić w takiej sytuacji?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

A ile minęło czasu , a jaka metoda płatności była?

oznacz moderatorów

AnnaWlk83
#1 Nowicjusz#

Zakupu dokonałam BLIKIEM 25.09.2024, czyli prawie miesiąc TEMU.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@AnnaWlk83  Możesz oznaczyć  dyskusję jako "nierozwiązaną"  i wtedy dostaniesz propozycję złożenia wniosku o odszkodowanie z Allegro Protect.

Jeżeli tego nie zrobisz to po upływie chyba 30 dni Allegro uzna dyskusję jako rozwiązaną a raczej zapomnianą i sprawę zamkną.

oznacz moderatorów

AnnaWlk83
#1 Nowicjusz#

Po wejściu w zakładkę "dyskusja" wyświetla mi taką wiadomość i nic dalej nie mogę zrobić.

IMG_5931.png

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Obrazka nie widźmy, dyskusję odznaczyłaś jako nierozwiązana, a wówczas dostajesz wniosek do AP.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AnnaWlk83 sprzedający zlecił zwrot, ale nie zaksięgował się poprawnie, możliwe, że nie jest tego świadom. Poprosiłam o otwarcie dysksuji i wiadomość w niej do sprzedającego, poczekaj proszę na informacje w tej sprawie. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

AnnaWlk83
#1 Nowicjusz#

@la_nikabardzo dziękuję za pomoc 😊

oznacz moderatorów