anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zwrot pieniędzy w Allegro poprzez Payu

Ewa_Ch1
#8 Zapaleniec#

Witam. Zwróciłam telefon Samsung do sprzedawcy z Allegro telecentrum24 kupiony na raty przez Santander Consumer Bank. Podczas zgłoszenia zwrotu towaru sprzedawcy podałam swój nr konta na które należy odesłać pieniądze, ponieważ osobiście 20.09.2023 do Banku wpłaciłam całą kwotę 5719 zł i tym samym zamknęłam konto.  Sprzedawca jednak nie odesłał pieniędzy na moje konto tylko dokonał zwrotu przez PayU co wynika z maila z dnia 28.09.2023 (od tego czasu przebywałam na urlopie i nie miałam dostępu do poczty, o czy wiedział sprzedawca z wcześniejszej rozmowy telefonicznej ze mną). Dzwoniłam również do Banku gdzie poinformowano mnie, że skoro konto zostało zamknięte przeze mnie nie było możliwości zaksięgowania otrzymanych pieniędzy i całą kwotę odesłano do nadawcy czyli do PayU. Stąd moje pytanie w jaki sposób oraz w jakim czasie mogę odzyskać moje pieniądze 5719 zł PayU i żeby zostały przelane na moje konto. Pozdrawiam Ewa Wysoczańska - Ewa_Ch1

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Ewa_Ch1 musimy to wyjaśnić z PayU dlatego napisz proszę do nas zgłoszenie przez ten formularz kontaktowy.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Ewa_Ch1
#8 Zapaleniec#

Bardzo chętnie ale zamiast formula wyświetla się strona, która nie dotyczy mojego tematy - Wybierz temat kontaktu: Kupuję, Sprzedaję, Charytatywni. Który załącznik powinna otworzyć i wypełnić? Otrzymałam informację od sprzedawcy, że z jego strony temat jest zakończony bo on się rozliczył a ja dalej jestem bez pieniędzy. Dlatego proszę o pomoc, który załącznik?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Ewa_Ch1 wybierz proszę opcję "kupuję", bo w tej sytuacji jesteś kupującą 🙂 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Ewa_Ch1
#8 Zapaleniec#

Bardzo dziękuję za pomoc i wszystkie wskazówki ale już otrzymałam zwrot pieniędzy i temat uważam za zakończony. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.

oznacz moderatorów