anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zwrot pieniędzy z Allegro Protect

ania17291
#1 Nowicjusz#

cześć,

ostatnio kupiłam produkt od Sprzedawcy z Chin, produkt przyszedł zupełnie inny niż ten który kupowałam. Oczywiście otworzyłam dyskusję ze Sprzedającym, Sprzedający przyznał się do popełnionego błędu. Nie zwrócił mi jednak pieniędzy za zakup. Allegro poinstruowało mnie o możliwości złożenia wniosku do Allegro Protect. Wniosek złożyłam (nie upłynęło jeszcze 14 dni od początku dyskusji, bo nie wiedziałam że taki czas musi upłynąć). Allegro odrzuciło zgłoszenie. Sprzedawca zażądał zwrotu przedmiotu. Oczywiście nie ma problemu, bo towar jest nietknięty no i dla przykładu wyślę ten przedmiot do Chin bo tam jest podany adres do zwrotu. Tylko teraz się zastanawiam czy jak odznaczę dyskusję jako nierozwiązaną po upływie 14 dni czy będę mogła złożyć jeszcze raz wniosek o zwrot pieniędzy z Allegro Protect i jakie są szanse na odzyskanie pieniędzy, bo pierwszy wniosek został odrzucony

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

pinsplash
#21 Demiurg#

@ania17291 zakup z Chin i problem.... nowe nie słyszałem....

wpakowałaś się w kłopoty bo Allegro może poczekać a produkt dotrze do nadawcy, w tym czasie dyskusja się przedawni, a nie wiadomo czy Chińczyk nie odpowie ze odesłałaś coś innego ( były takie przypadki). Dyskusja trwa 30dni. NIE zamykaj jej wcześniej. Tak wystąp ponownie dl allegro protect.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów