anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot pieniędzy z POK

Szymek123GSM
#7 Wielbiciel#

Siemka ostatnio kupiłem telefon na allegro lokalnie okazało się że jest bardziej uszkodzony niż miał być. Dostałem zwrot z POK. Mam pytanko - co zrobić z telefonem? Zostaje u mnie czy mam go gdzieś odesłać? Pozdro

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Jak się nikt nie zgłosi to zostawiasz, może Allegro poprosić ale do tego czasu zostawiasz.

oznacz moderatorów

Szymek123GSM
#7 Wielbiciel#

Cała akcja miała miejsce z miesiąc temu. Możliwe jest to że allegro poprosi o odesłanie ?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Szymek123GSM Nie, Allegro o to nie prosi. To sprawa pomiędzy sprzedającym a kupującym.

oznacz moderatorów

Szymek123GSM
#7 Wielbiciel#

Okej ale teraz sam nie wiem gdzie to sprawdzić a telefon leży i sie niepotrzebnie kurzy 🙂

 

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Szymek123GSM Jeśli chcesz, możesz zapytać bezpośrednio na czacie Allegro; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=d8143baa-4f1d-48b1-9dc1-e76e40a5fc38

oznacz moderatorów

aragil
#15 Entuzjasta#
oznacz moderatorów

Szymek123GSM
#7 Wielbiciel#

zapytałem dziekuje

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Szymek123GSM To zależy. W powiadomieniach POK masz informację, czy sprzedawca poniesie konsekwencje wypłaty odszkodowania, czyli czy będzie musiał oddać pieniądze wypłacone z POK do Allegro. Jeśli będzie musiał, być może upomni się u Ciebie o zwrot telefonu. Powinien wtedy wysłać Ci odpowiednią kwotę na koszt odesłania.

Jeżeli wypłata z POK nie wiąże się z konsekwencjami dla sprzedawcy, możesz sobie telefon zatrzymać.

oznacz moderatorów