anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot pieniędzy za paczkę z chin.

Farcikovsky
#8 Zapaleniec#

Witam , zakupiłem przedmiot z chin. Z racji ze paczka się opóźniła , zażądałem zwrotu pieniędzy.  W moim allegro paczka niby jest odebrana , mimo ze nic takiego z mojej strony nie mialo miejsca. Piszac do sprzedajacego , twierdzi cytuje " 

 Jeśli nie otrzymałeś paczki, może to oznaczać, że Twój telefon nie został odebrany lub nie ma nikogo pod adresem dostawy, aby ją podpisać, więc kurier podpisał paczkę przechowywaną na poczcie, możesz zadzwonić na pocztę, aby sprawdzić status swojej paczki! "

Co mogę zrobić żeby w końcu odzyskać pieniądze ?

 
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Otwórz dyskusję, tylko tak coś zdziałasz, masz pomoc Allegro, zakup z Chin to zawsze ryzykom kłopotów: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

Crow_Empire
#13 Ambasador#

Poczta Polska, która dostarcza te przesyłki u mnie przerzuca je przez bramkę i na trackingu przesyłka widnieje jako dostarczona. Mniejsze wrzucają do skrzynki.

Może dostarczyli i zaginęła, lub nie dostarczyli w ogóle i zapisali jako dostarczone. Głównie moja żona robi zakupy na różnych portalach typu Ali**, czy Te** i tak to wygląda z dostarczeniem.

 

Ogólnie dziwnie wyglądają te dostawy PP, bo w razie zaginięcia jest problem, a przesyłka widnieje jako dostarczona.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@Farcikovsky Zacznij od dyskusji a na przyszłość to lepiej omijaj okazyjne cenowo oferty z Chin i tym podobnych krajów . Jak nie problem z dostawą to później także z reklamacją czy zwrotem. 

oznacz moderatorów