anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot pieniędzy

Client:101803534
#7 Wielbiciel#

Dzień Dobry

Sprzedawca napisał, że zwrot pieniędzy 08NX/2022 został przesłany 22.08.2022 r., minął tydzień czasu i nadal nie wpłynęła kwota zwrotu za wycieraczki.

Sprzedawca odpisał mi, że pieniądze zostały przez niego wysłane. Teraz Allegro musi zwrócić Panu środki, natomiast nie otrzymałem żadnej informacji, że Allegro prześle pieniądze tylko widnieje informacja, że zwrot jest w trakcie weryfikacji, a powinien być zakończony

Proszę o odpowiedz,

B1432226-2C1A-4C49-B411-5936FBC4B138.png

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:101803534, nie widzę tego zwrotu na Twoim koncie. Prowadzisz Dyskusję ze sprzedającym - możesz porosić o dołączenie tam potwierdzenia wykonanego przelewu. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Client:101803534
#7 Wielbiciel#

Płatność była za pobraniem 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:101803534, tak. 🙂 W przypadku płatności za pobraniem sprzedający skontaktować się z Tobą i poprosić o dane do zwrotu środków. Dopiero wtedy może przelać środki bezpośrednio na Twoje konto.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Client:101803534
#7 Wielbiciel#

numer zwrotu 08NX/2022

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak sprzedajacy zwraca środki przez AF to Allegro wysala do Ciebie maila, był mail? jak nie było to nie zwrócił. Środki wracają wówczas w ciągu 3dni tam skąd wyszły.

oznacz moderatorów

Client:101803534
#7 Wielbiciel#

Nie było żadnego email-a

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Więc otworz dyskusje, zaraz zwróci, na zwykłym Allegro tu: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa na Allegro Lokalne: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów

Client:101803534
#7 Wielbiciel#

Już odtworzyłem dyskusje ze sprzedającym. 
Sprzedający odpisał mi w dyskusji, że proszę sytuacje wyjaśnić z Allegro 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Masz tam przycisk "poproś o pomoc Allegro" kliknij a pomogą i wyjaśnią. A zakup z tego konta co piszesz?

oznacz moderatorów

Client:101803534
#7 Wielbiciel#

Dzisiaj odtworzyłem dyskusje i dzisiaj nie ma możliwości poprosić o pomoc Allegro tylko dopiero jutro ?

Tak zakup z tego konta 

oznacz moderatorów