anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot pieniędzy

Client:88491156
#8 Zapaleniec#

Zamówiłam produkt i zapłaciłam za niego blikiem, w wiadomości sprzedawca napisał ze na porządany przeze mnie kolor trzeba czekać miesiąc. Anulowalam zakup w piątek wieczorem (mamy poniedziałek) a nadal nie dostałam pieniędzy spowrotem. Kiedy je dostane? (Czy coś zepsulam i nie dostane ich wogole? Zależy mi na zwrocie bo to prawie 50zl)

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

xyz96
#21 Demiurg#

Sprzedawca powinien zwrócić wpłatę niezwłocznie, otrzymasz powiadomienie e-mail od Allegro, gdy to zrobi.Taki zwrot trwa około 3 dni robocze.

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:88491156 jeśli nie stanie się tak, jak pisze @xyz96 możesz również skorzystać z opcji dyskusji.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@cloudcloud  Ty też ??? dajcie czas sprzedawcy czas ! mamy poniedziałek, a to był piątek wieczór. Być może ( oby nie) trzeba będzie skorzystać z dyskusji, ale jeszcze nie teraz. Ja rozumiem że @xyz96 jest zapalonym "dyskutantem" ( BTW  jestem w stanie wyobrazić sobie sytuację że przychodzi kumpel i pyta "rzuciła mnie dziewczyna - co mam zrobić?" a @xyz96 na to : "Otwórz dyskusję i po upływie 24h zaproś pracownika Allegro "  🤣🤣🤣 ) - ale Ty też jesteś fanką dyskusji ??

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@pinsplash przestawiłam tylko pełniejszy zarys naszego wsparcia pozakupowego, wielu klientów nie ma o nim pojęcia.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:88491156 Tak jak radzi @cloudcloud, gdy nie otrzymasz maila od Allegro informującego o zwrocie wpłaty dziś lub jutro - otwórz Dyskusję. To znacznie przyspieszy zwrot pieniędzy 🙂

oznacz moderatorów

Client:88491156
#8 Zapaleniec#

Dostałam tylko maila od Allegro ze zakup został anulowany ale nic o zwrocie pieniędzy stricte 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:88491156 Jak sprzedający dokona zwrotu to otrzymasz maila od Allegro. Widocznie nie zwrócił jeszcze.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:88491156 Zrezygnowałaś czyli odstąpiłaś od umowy . Sprzedawca powinien zgodnie z U.K zwrócić środki niezwłocznie , ale nikt jescze nie wsomnial o drugim punkcie który określa czas zwrotu nie dluższy niż 14 dni od odstąpienia .

oznacz moderatorów

Client:88491156
#8 Zapaleniec#

@mdrogeria czyli mam czekać 14dni na zwrot pieniędzy i jakby nie przyszły to otwierać spór? / pierwszy raz zamawiałam coś sama z Allegro i nie wiem na jakiej zasadzie działa 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:88491156 nie powinnaś tak długo czekać , sam sprzedaję i w takim przypadku zlecam zwrot wpłaty max na drugi dzień po anulowaniu zakupu . Możesz zainicjować dyskusję już , aby pogonić sprzedawcę zadając pytanie ,, kiedy otrzymam zwrot środków ,, , ale błagam jeśli środki wrócą oznacz dyskusję jako ,,,,,,,,rozwiązaną,,,,,, smile

oznacz moderatorów

aragil
#15 Entuzjasta#

Ty osobiście możesz zwracać pieniędzy kupującym nawet przed anulowaniem zakupu, natomiast polecenie kupującemu otwarcie dyskusji na drugi dzień kiedy sprzedawca zgodnie z prawem ma 14 dni jest żenujące yell.

oznacz moderatorów