anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot pieniędzy

Client:43579174
#7 Wielbiciel#

Witam 

Zakupiłam książki które jednak do mnie nie dotarły ponieważ sprzedający ich nie wysłał. Podjęłam dyskusję na temat zwrotu pieniążków niby ma zwrócić moje pyt.brzmi ponieważ otrzymałam również maila od allegro z zapytaniem czy odstapilam od umowy mam to zaakceptować czy otrzymam również zwrot za koszty przesyłki?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

elektronic-27
#9 Pomysłodawca#

Musi ci zwrócić całość. Łaski nie robi.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:43579174 Nie potwierdzaj "odstąpienia od umowy"! To nie prawda - jeżeli on ich nie wysłał. On tak napisał aby dostać zwrot prowizji. Ale nie poświadczaj nieprawdy.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@pinsplash dobrze wiesz że tam nie ma innej opcji do wyboru jak się występuje o zwrot prowizji, Powinni dodać kilka nowych opcji, @Client:43579174 zrób tak jak napisał @xyz96 i napisz do sprzedawcy że potwierdzisz maila z prowizją jak otrzymasz zwrot.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@kostas11 Miałem kiedyś przypadek : Zakup, zapłata, telefon (!) od kupującego "poszło za tanio - dopłać to wyślę". Nie zgodziłem się. Poprosiłem o email, to dostałem info że występuje o zwrot prowizji bo "kupujący zrezygnował z zakupu". Dlaczego miałbym to potwierdzać?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:43579174 Nie potwierdzaj odstąpienia i nie kończ dyskusji zanim nie otrzymasz zwrotu całej wpłaty. W otwartej dyskusji zawsze może Ci pomóc pracownik Allegro.

oznacz moderatorów