anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot pieniędzy

Client:42325723
#7 Wielbiciel#
  • Witam zamówiłem maskę lakierniczą ale że względu na sytuację w Polsce maski idą na szpitale i nie otrzymam towaru napisał mi :Bardzo proszę o zaznaczenie na e-mailu otrzymanym z allegro, że nie doszło do transakcji. Ja zwrócę wpłatę w taki sposób jak została dokonana przez allegro. Przepraszam za zaistniałą sytuację i życzę miłego dnia. ”  zadnego takiego maila nie mam na skrzynce i nie wiem co zrobić żeby otrzymać zwrot 
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kostas11
#21 Demiurg#

Sprzedawca powinien Ci oddać kasę bez względu na jakieś maile, ale występuje o zwrot prowizji od allegro więc jak dostaniesz takiego maila potwierdź,prawdopodobnie nie wystąpił jeszcze o zwrot. 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Niczego nie zaznaczaj tak jak pisze sprzedawca, ponieważ wtedy będzie mógł otrzymać zwrot prowizji od sprzedaży w sytuacji, gdy nie posiada oferowanego produktu, a to niezgodne z regulaminem.

Napisz do niego przez Allegro w "dyskusji" i zażądaj wysyłki towaru lub zwrotu wpłaty i podaj numer konta bankowego. Ma 24 godziny na reakcję, jeśli to nie nastąpi, pracownik Allegro włączy się do dyskusji i Ci pomoże.

Dyskusję na Allegro otworzysz tu; https://allegro.pl/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@xyz96 dlaczego tak piszesz?

Sprzedawca napisał prawidłowo - zwróci wpłatę przez metodę jaką ją otrzymał

i chce także odzyskać prowizję, którą mu pobrało allegro a Kupujący może mu w tym pomóc

do tego jeszcze pozdrowił co jest cenne w dzisiejszych czasach

 

mail o z pytaniem czy transakcja doszła do skutku może przyjść trochę później ale to wina allegro

jeżeli była zapłata przez payu/paypro to allegro też może 1 lub 2 dnie przetrzymać pieniądze w końcu zarabia na odsetkach i nie będzie to wina Sprzedawcy

oznacz moderatorów