anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot pieniędzy

Client:49711202
#7 Wielbiciel#

Witam wczoraj anulowalem zakup z powodu moich podejrzeń o oszustwo po zakupie sprzedający skasował wszystkie swoje aukcje anulowalem zakup ropoczolem dyskusje platnos była rat zero alior bank płacił więc zwrot powinien wrócić do nich sprzedający odpowiedzial podając status zwrotu 9c6a811a-cbd5-11eb-81eb-892a0f85c698 ale nie wiem jak go sprawdzić gdzie go wpisać prosił o zakończenie dyskusji tak też zrobiłem i teraz nie wiem czy to prawdziwy status mam czekać na mail o rezygnacji kredytu nie wiem może mi ktoś potwierdzić czy sprzedający odesłał te pieniądze do banku gdzie brałem kredyt ?

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:49711202 Jeżeli sprzedający odda pieniądze, otrzymasz od Allegro powiadomienie mailowe w tej sprawie. Taki zwrot trwa 3 dni robocze, poczekaj. Po zwrocie wpłaty skontaktujesz się z bankiem i rozwiążesz umowę kredytową. Gdyby sprzedający nie oddał pieniędzy, poprosisz Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5... o ponowne otwarcie Dyskusji lub o pomoc bezpośrednią w sprawie zwrotu wpłaty. Sprzedawca otrzyma odpowiedni komunikat ponaglający lub Dyskusja zostanie wznowiona.

 

oznacz moderatorów