anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot pieniędzy

DjtomiJ
#1 Nowicjusz#

Zwróciłem sprzedającemu przedmiot po przez Allegro, dostałem etykiety, wysłałem a sprzedawca potwierdził otrzymanie przesyłki.

10 czerwca otrzymałem z allegro finanse maila ze środki zostały zwrócone itp...

 

Niestety ale mamy dziś 21.06 a żadnych pieniędzy nie otrzymałem. Płacone było blokiem.

 

Gdzie szukać pomocy?

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@DjtomiJ Sprawdź dokładnie wszystkie swoje rachunki bankowe w okolicy 10 czerwca.

Jeśli pieniędzy nigdzie nie masz, pisz do Allegro na czacie tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=897a78b3-59d5-48dc-ace4-c27507e9a17f

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Musiałeś coś przeoczyć, jak jest mail od allegro to powinny być środki.

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

Jeżeli zwrot był przez Allegro Finanse to pieniądze wróciły na to konto z którego było zapłacone Blik-iem (nie musisz więc sprawdzać wszystkich kont tylko to jedno).

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@DjtomiJ 10.06 Sprzedający poprawnie zlecił zwrot dla Ciebie w naszym systemie, więc sprawdź proszę dokładnie jeszcze raz swój rachunek (również w okolicy daty zakupu, czyli 01.06). Jeśli pieniądze do Ciebie nie trafiły, napisz proszę do nas wiadomość bezpośrednio przez ten formularz. Nasz pracownik prześle Ci potwierdzenie transakcji, które będziesz mógł wykorzystać, aby wyjaśnić sytuację w banku. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów