anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot pieniedzy za przedmiot ktory wrocil do sprzedawcy

Client:122252444
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry, pierwszy raz korzystam z czegoś takiego ale już naprawdę nie wiem co mam robić. Nie dawno zamówiłam pilniki z Allegro i gdy już dotarły niestety nie zdążyłam ich odebrać z paczkomatu i wróciły do sprzedawcy, próbowałam skontaktować się ze sprzedającym i z Allegro ale nie dostałam żadnej pomocy w tej sprawie, nie wiem również jak wygląda zwrot pieniędzy w takim przypadku, czy powinnam była się o niego ubiegać skoro nie otrzymałam przesyłki, kiedy bym zwrot dostała, i skąd bym się o tym dowiedziała. Znalazłam maila którego dostałam od sprzedającego gdy wysłali mi produkt wiec na niego odpowiedziałam z zapytaniem czy można paczkę spowrotem przysłać i czy wiązałoby się to z dodatkowymi kosztami, jeżeli nie to czy dostanę zwrot pieniędzy i jeśli tak to kiedy, oczywiście podałam numer zamówienia żeby można było stwierdzić o jaką paczke chodzi. Nie dostałam odpowiedzi a trochę już minęło. W tym momencie nie mam pojęcia co zrobic bo nie mam ani paczki ani pieniędzy wydanych na nią ani odpowiedzi. Czy można coś z tym zrobić? Jeśli tak to co, proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@Client:122252444 możesz założyć dyskusję ze sprzedającym. W zakładce Moje Zakupy wybierz zamówienie, dla którego chcesz otworzyć dyskusję. Przejdź do szczegółów zamówienia i kliknij [zgłoś problem z zakupem]. 

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:122252444
#1 Nowicjusz#

Już tak zrobiłam i właśnie się zorientowałam ze mi odpisali więc już sytuacja została rozwiązana ale dziękuję za pomoc

oznacz moderatorów