anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot pieniedzy

malwina24011993
#7 Wielbiciel#

Cześć wszystkim. 

Sytuacja wygląda tak. Zamówiłam towar i zapłaciłam przelewem bankowym. Po chwili zauważyłam, że zamówiłam nie na ten adres co powinnam i anulowałam zamówienie. Teraz mam problem z odzyskaniem pieniedzy. Sprzedawca mi pisze, że nie odnotował mojej płatności. Czy zwróci mi to paybynet, bo przez tą platformę był zakup? Ile mam czekać na zwrot? 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Monika__L
#16 Inspirator#

tu jest platforma allegro. Nie wiem czy ktoś tu będzie wiedział jak działa paybynet. Generalnie pytanie z czapy bo nie na temat.

oznacz moderatorów

malwina24011993
#7 Wielbiciel#

Pytanie nie jest " z czapy", bo zamawiałam właśnie przez allegro. Jakbym zamawiała gdzie indziej to tego pytania by nie było. Może ktoś miał podobna sytuacje i dlatego pytam 🤦‍:płeć_żeńska:

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

a sama znalazłaś ofertę czy kupowałaś  gotowego linku?

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

Allegro nie ma metody płatności paybynet

 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@malwina24011993 

Czy zwróci mi to paybynet, bo przez tą platformę był zakup?”

zamawiałam właśnie przez allegro”

To w końcu przez jaką platformę był dokonany zakup? bo piszesz sprzeczne ze sobą rzeczy 🙂

Jeśli kupowałaś przez Allegro to podstawowe pytanie jest takie - jaki jest status płatności przy tym zakupie w zakładce „moje zakupy”?

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@malwina24011993 Zasada taka jak środki poszły a nie dotarły do sprzedającego to są u operatora płatności i powinny się odbić i wrócić, a czy wrócą skoro nie wiemy czy to zakup na Allegro!.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

jak zakup na allegro i przez allegro i sprzedawca nie ma środków to ma je allegro

ale ostatnio jest tutaj opisywanych dużo lewych stron sugerujących zakupy na allegro

oznacz moderatorów