anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zwrot produktu przez kupującego

Defactoo
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry. Przed chwilą wyskoczyło mi powiadomienie z aplikacji inpost ze kupujący odsyła mi jakąs rzecz, sprawdziłam kto to i tak dalej i bardzo mnie to dziwi bo jestem sprzeddającym nie mającym firmy i nie mam ustawionych zwrotów a kupujący już spakował do paczkomatu i to w ciągu paru sekund , wyświetla mi ze o 18:20 było w trakcie przygotowania i za chwilę o tej samej godzinie bo też o 18:20 juz jest przyjęta w oddziale. Nie napisał mi nic że chce to zwrocic ale w każdym razie raczej nie powinno się dać wysłać od tak poprostu jesli nie mam ustawionych zwrotów to raczej nie powinno się dać bez wczesniejszej informacji od kupującego ze chce cos zwrocic. Jestem w szoku i nie wiem czy to nie jest jakies oszustwo?

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

br.
#21 Demiurg#

@Defactoo  Niezapowiedzianych przesyłek lepiej nie odbierać. Niedawno był taki własnie wypadek.

oznacz moderatorów

Defactoo
#8 Zapaleniec#

i co sie stało ? czy moge o tym poczytać?

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Poczytać możesz o ile znajdziesz ślad w sieci. Kobieta otworzyła paczkę którą ktoś dostarczył. Paczka wybuchła, nie pamiętam szczegółów, jedna osoba nie żyje ktoś jeszcze w stanie ciężkim.

To tak około świąt było.

Jeśli masz "przyjaciół" to lepiej niech saperzy przesyłkę otwierają.

oznacz moderatorów

Defactoo
#8 Zapaleniec#

cos okropnego 😮 no niby wraca to do mnie bo nie odebrał paczki kupujacy 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Ale jeśli to twoja paczka i poznasz ją to nie masz się co przejmować. Kłopot tylko.

oznacz moderatorów

Defactoo
#8 Zapaleniec#

tak to prawda , to kłopot bo teraz jest nie bezpiecznie wszędzie oszustwo czyha a to linki wysyłają zeby podawać dane a to dzwonią i sie podszywają pod bank a ten kupujący po co kupuje? a potem nie ma czasu odebrac w ciągu 3  dni to nie powazne

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Defactoo nie odbieraj przesyłki .

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria a jak to reklamacja ? klient pod paczkomatem obejrzał, miał gotowe pismo reklamacyjne i odsyła 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Defactoo
#8 Zapaleniec#

co to moze znaczyć? Jakie mogą byc to konsekwencje? czy to moze byc faktycznie kupujący?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Defactoo a co masz w śledzeniu ( numer nadania ) może to zwrot niepodebranej paczki 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Defactoo
#8 Zapaleniec#

mam taki numer 630552359...... no tak jak by normalny numer przesyłki pod spodem email kupującego tego typu 3qf8o43mvg+5da i tak dalej

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Defactoo podaj cały numer nadania i zwrotu ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Defactoo
#8 Zapaleniec#

630552359326616010979118

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Defactoo to jest zwrot nieodebranej paczki, trafi z powrotem do paczkomatu nadania 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Defactoo
#8 Zapaleniec#

wiec co zrobic jesli nie odebrał kupujący? odbierac to ? bo jednak nie powazne troche to ze zamawia a nie odbiera

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Defactoo jak sprzedałeś jako prywatny, w sumie nie musisz, ale jest jeszcze wielki bat ( brat ) allegro, jak kupujący zrobi zadymę to będzie zadyma 😄 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Defactoo
#8 Zapaleniec#

a co dzieje sie z paczka nie odebraną i od kupujacego i odemnie?

oznacz moderatorów

Defactoo
#8 Zapaleniec#

Pytam z ciekawosci co wtedy inpost robi z takimi przesyłkami . a pozatym ja nic nie jestem winna poniewaz ta osoba jest nie powazna, zamaawia i nie odbiera ? ja nie chce byc stratna na tym. Pierwszy raz mam taką sytuacje

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Defactoo napisz i się spytaj po co zwraca ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów