anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot przedmiotu brak potwierdzenia

Lucyna339
#8 Zapaleniec#

Witam, zakupiłem 40 szt przedmiotu z aukcji, po opłaceniu zamówienia sprzedający napisał mi że nigdy nikt tak dużo u niego nie kupił na raz i dostępne ma tylko 12 szt. Zgodziłem się na zrobienie zwrotu 28 sztuk, sprzedający twierdzi, że dokonał zwrotu lecz nie dostałem żadnego powiadomienia przez email. Proszę o pomoc czy powinienem takiego emaila dostać.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Jak nie dostałeś powiadomienia mail od Allegro tzn że nie przelał kasy. Rozpocznij dyskusję z nim przez Allegro, masz dowód i pomoc z Allegro"https://allegro.pl/dyskusje/nowa a po 14 dniach od zakupu możesz złożyć wniosek do POK:https://allegro.pl/program-ochrony-kupujacych/wybor-zamowienia

oznacz moderatorów

Lucyna339
#8 Zapaleniec#

Napisałem do sprzedającego, sprzedający przesłał mi nr zwrotu oraz zobaczyłem wiadomość przed chwileczką jak tylko napisałem na komunikator 

Czy to jest normalny komunikat po dokonanym zwrocie?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie widzimy, musi moderator zatwierdzić, pisaliśmy Ci, jakby zwrócił to dostałbyś maila od Allegr.

oznacz moderatorów

Lucyna339
#8 Zapaleniec#

Zacząłem dyskusje ze sprzedającym opisałem tam cały problem, i za jeden dzień roboczy poproszę Allegro o pomoc 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Lucyna339 Tak, powinien być mail w tej sprawie od Allegro. Sprzedawca powinien zwrócić wpłatę niezwłocznie. Najlepiej rozpocznij Dyskusję i z nim to wyjaśnij. Możesz tam poprosić o wsparcie Allegro.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

co za bzdury -kierujcie swoje pretensje do podmiotu, który zawinił

z doświadczenia wiem, że allegro działa wolno

- wysyła te maile z opóźnieniem

- zdejmuje środki z konta Sprzedawcy z opóźnieniem

- przekazuje środki Kupującemu z opóźnieniem

 

więc dyskusje należy założyć z allegro nie ze sprzedawcą

jak allegro powie, że nic nie wie o zwrocie to dopiero ze sprzedawcą

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wina może być po każdej stronie, prawda jest że Allegro przetrzymuje środki, temat już tu wielokrotnie opisywany.

oznacz moderatorów