anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot przez Allegro z kodem przez Inpost - czy powinnam napisać pisakiem na paczce ten numer?

paulina633
#2 Obserwator#

Witam,

Mam, może głupie ale zawsze pytanie:)

Chcę odesłać towar przez zwrot Allegro za pomocą Inpost. Na formularzu zwrotu pojawił mi się kod do paczkomatu Inpost i informacja, że nie muszę podawać żadnych dodatkowych informacji. I tu mam dylemat. Rozumiem, że wystarczy włożyć do skrytki która mi się otworzy, towar bez żadnych dodatkowych opisów, a pracownik Inpost zaraz po wyjęciu paczki z paczkomatu naklei tam etykietę i będzie wiedział gdzie to dostarczyć? Czy napisać np. pisakiem na paczce ten numer? Dzięki z góry za pomoc. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

pinsplash
#21 Demiurg#

@paulina633 Teoretycznie Towja dedukcja jest prawidłowa. Ale już były przypadki zaginięcia paczek w Inpoście. Na wszelki wypadek dopisz nazwę i numer tel odbiorcy.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@paulina633 Kod zwrotu obowiązkowo musi być naklejony na paczkę.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@paulina633 Napisz na paczce pisakiem kod, czyli numer uzyskany po skorzystaniu z formularza zwrotu. Bez tego numeru napisanego na paczce przesyłka może nie dotrzeć do sprzedającego. Do paczki z towarem możesz włożyć kartkę ze swoimi danymi, numerem aukcji i informacją, że jest to rezygnacja z zakupu.

oznacz moderatorów