anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot przez paczkomat

nata104
#8 Zapaleniec#

W poniedziałek dokonałam zwrotu towaru przez Allegro za pośrednictwem paczkomatu. Od poniedziałku paczka czeka w paczkomacie dlaczego kurier jej nie odbiera. Co radzicie?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

xyz96
#21 Demiurg#

Jak nadałaś ten zwrot? Co napisałaś na paczce? Skąd wiesz, że kurier jej nie odebrał?

oznacz moderatorów

nata104
#8 Zapaleniec#

Zwrot nadany przez allegro umieszczony w paczkomacie inpost z napisanym kodem zwrotu.  Paczka dalej czeka bo takie dane mam w szczegółach zwrotu i nie otrzymalam żadnej informacji z inpost ze poszła dalej. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Może to tylko brak informacji, a paczka odebrana. Możesz zadzwonić do InPost i się upewnić.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Daj jeszcze 3 dni na to, możliwe, że w systemie coś się nie zapisało i kurier tylko człowiek, nic nie zadziała bez pomocy/interwencji z góry 🙂

oznacz moderatorów

nata104
#8 Zapaleniec#

Poczekam ale skad kurier bedzie wiedzial ze ta paczka czeka. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@nata104 Bo ma w systemie skrytkę zwrot 🙂 Może przeoczył, powinnaś dostać sms że paczka w skrytce a potem że wyruszyła w drogę, później już nic nie wysyłają, Jeśli masz nr paczki do śledzenia to znaczy że opuściła paczkomat i wyruszyła w drogę 🙂 Potem już o niczym nie informują 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

naanek
#7 Wielbiciel#

Witam. Mam podobny problem, 5 maja zwróciłem towar do paczkomatu z kodem zwrotu. Przyszło powiadomie "paczka została umieszczona w paczkomacie , skąd odbierze ją kurier i przewiezie do oddziału InPost ,skąd wyruszy do nadawcy" i na tym się skończyło. Dzwoniłem do inpostu raz Pani powiedziała że zgłosi interwencje i podała mi numer przesylki  i poczekać 2 dni i obserwować czy paczka została już wyjęta. W dwa dni nic się nie zmieniło, po czym znowu zadzwoniłem do inpostu tłumacząc że kończy mi się termin zwrotu, dziś już 17 maj i nadal paczka w paczkomacie nie odebrana. Także niewiem czy jak dojdzie kiedyś zwrot czy sprzedający w ogóle to odbierze po terminie. Co radzicie?

oznacz moderatorów

nata104
#8 Zapaleniec#

U mnie zanim paczka zwrotna ruszyła w drogę minęło ponad tydzień.  Może jeszcze poczekać. 

oznacz moderatorów

naanek
#7 Wielbiciel#

Nie mam wyboru, muszę czekać. 😠

oznacz moderatorów