anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot smartwatch

Daria10191998
#7 Wielbiciel#

Cześć, kupiłam dwa smartwatche, zostały otwarte i sparowane, jednak nie pasują mi czy jest możliwość zwrotu ? Pytam bo do jednego z nich zostało wyrzucone opakowanie a wraz z nim zapasowy pasek , natomiast do drugiego wszystko jest. Myślicie że da sie to zrobić?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Przy zakupie konsumenckim na zwrot masz 14dni od chwili otrzymania produktu, są wykluczenia (co napisane w ofercie?) ale także sprzedajacy przyjmując zwrot ma prawo obniżyć kwotę zwrotu o tyle  o ile zmniejszyła się wartość zwracanego przedmiotu>nawet do 1zł.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Daria10191998 możesz zwrócić o ile to zakup od firmy i nie minęło 14 dni, ale zwrot kasy dostaniesz jak za używane produkty i to nie kompletne bo odpowiadasz za zmniejszenie wartości przez używanie i dekompletowanie 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Daria10191998
#7 Wielbiciel#

Myślicie że za taki pasek może dużo odliczyć?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Daria10191998 a ile byś dała za produkt bez pudełka, bez paska i używany ? więc se odpowiedz, po za tym sprzedawca wycenia to tak żeby mógł to sprzedać 😞

Postaw się po stronie sprzedawcy co ma z tym robić ? ja np. wystawiam takie zwroty na licytację 7 dni za tyle ile zostanie wylicytowane, tyle oddaje jest to realna wycena wartości odesłanego produktu 🙂

Tym bardziej że jak to były takie same produkty to po co było dwa rozpakowywać ? 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie wiem, jak się integrowany z całością to z pewnością, ale jak jakiś łatwo dostępny i można inny założyć to nie, Ja osobiście uważam że odliczy sporo nawet ze względu na niekompletny zwrot, co jest dla niego problemem.

oznacz moderatorów