anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot sprzedawca zada pieniedzy

Gosia090665
#7 Wielbiciel#

Witam zakupiłem tarcze do samochodu jak i klocki. Mimo opisu że będą pasować do mojego auta przyszly za małe. Więc produkt został odesłany sprzedawca uważa za brakuje klocka. Mam 3 świadków jak to pakowlem że wszytko było w zestawie. Sprzedawca zada 90 zł za jednego klocka mimo że komplet ma tańszy 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

Zwrot z Twoją przesyłka czy w Smarcie?  ale taka sytuacja to musisz założyć dyskusję i tam masz pomoc Allegro i tam wyjaśnić:https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

A on ma pewnie nagranie z rozpakowywania zwrotów, bardzo czesta forma zabezpieczenia się przed oszustwami ze strony kupujących. Oczywiście że kasę ci potrąci za dwa klocki bo 1 od zestawu nie założysz i nie kupisz.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Gosia090665 @az1rael w zasadzie powinien potrącić za komplet klocków 4 szt. , kto wymienia klocki na jedno koło ....?

oznacz moderatorów

Gosia090665
#7 Wielbiciel#

**piiip**a kolejny zamówione 2 klocki a ty byś policzyl za 4 wiem kogo unikać 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A ile i kto wymienia to jego sprawa, ważne jest jak ustawione w ofercie, ma że zakup tylko 4szt?

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@mdrogeria wydaje mi się że klocki tak jak opony i tarcze sprzedaje się w parach i montuje nowe na tą samą oś dlatego napisałem o 2szt

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@az1rael no, ale na jedno koło idzie 1 tarcza i 2 klocki czyi na 1 oś idą 2 tarcze i 4 klocki , można napisać o 2 kompletach czyli 2 klockach wewnętrznych i 2 zewnętrznych  ,ale dalej są to 4 sztuki .

oznacz moderatorów

Halfrunt
#19 Nestor#

ah ci sprzedający, cwani! normalnie robią się już tacy sami jak kupujący. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Gosia090665 poproś sprzedawcę o protokół szkody - ubytku, i niech złoży reklamację, może źle spakowane i wypadł, może ktoś przywłaszczył. Bez protokołu i reklamacji ciężko ustalić czyja wina 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów