anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot tkaniny

ziellona11
#7 Wielbiciel#

Jak to jest ze zwrotem tkanin ciętych z belki? Przymierzam się do zakupu, bardzo mi zależy na konkretnym odcieniu danego koloru, czy jeśli w rzeczywistości okaże się inny od tego na zdjęciach lub po prostu mi nie przypasuje, to mogę normalnie dokonać zwrotu? Czy jak kupuje materiał cięty to ta zasada nie obowiązuje? 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Client:44052296
#21 Demiurg#

@ziellona11  lepiej przed zakupem zapoznać się z zakładką zwroty i skontaktować się ze sprzedającym

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@ziellona11 Najlepiej iść do sklepu stacjonarnego i tam dokonać zakupu. Zarówno zdjęcie jak monitor może minimalnie przekłamywać kolory (zależy to od ustawień) Nigdy nie będziesz wiedziała jaki jest rzeczywisty odcień patrząc na monitor. W rzeczywistości może się róznic o pół tonu i już będzie problem. Przypuszczam, że może byc kłopot ze zwrotem ciętej tkaniny.

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

Co do zasady: prawo do odstąpienia od zakupu ciętej na wymiar tkaniny nie przysługuje (chyba, że sprzedawca postanowi inaczej), ale ... możesz kupić próbkę. Jeżeli kolor wyda Ci się odpowiedni - to kupisz tyle ile potrzebujesz, a jeśli nie - zostanie Ci tylko próbka.

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów