anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot towarów

Client:55121210
#7 Wielbiciel#

Czy w Allegro jest opcja aby sprawdzić zwracane produkty ? Czekam na zwrot środków tydzień. Wszystkie paczki doszły do sprzedającego tydzień temu. Sprzedający domaga się numeru wysyłki. Zwrot był dokonany przez paczkomat w ramach Allegro smart. Zwracałam sporo rzeczy na raz wiec nie jestem w stanie określić który nr przesyłki do jakiego zamówienia. Inpost potwierdził dostarczenie wszystkich przesyłek. W razie otwarcia dyskusji jak potwierdzić dokonanie przeze mnie zwrotu produktów sprzedającemu ? 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:55121210 W systemie jest zapisane, że zwrot dokonany, masz numer nadania zwrotu na mailu i SMS. Podaj ten numer w Dyskusji. Poza tym od pewnego czasu numer nadania zwrotu widzi też u siebie sprzedawca.

oznacz moderatorów

Client:55121210
#7 Wielbiciel#

Sprzedawca twierdzi ze ma 500 zwrotów dziennie i zwrot środków wydłuży się. Nie będzie to 14 dni. Kazał przesłać nr przesyłek aby sprawdzić czy faktycznie doszły.. chyba gra na zwłokę. Rozumiem ze nie mam obowiązku podania mu nr nadania przesyłki przez inpost ?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Możesz dać mu numer nadania. Masz w zakładce Kupione, w Szczegółach numer zwrotu po lewej stronie. Skontaktuj się z InPost i poproś o podanie numerów nadania do tych numerów zwrotów, skoro nie wiesz, który numer do którego produktu.

A tak w ogóle, to otwórz Dyskusję, być może zaraz Twoje zwroty się znajdą 🙂

oznacz moderatorów

Client:55121210
#7 Wielbiciel#

Dobry pomysł ! 🙂 dzięki 

oznacz moderatorów