anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zwrot towaru który nie dotarł

9871kuban
#1 Nowicjusz#

dzien dobry. Zamówiłem towar, który nie został wysłany na czas więc zanim sprzedawca wysłał towar chciałem to anulowac i zaznaczyłem zwrot towaru. I co dalej? żeby 'zwrot' był dobrze zakończony i żebym odzyskał pieniądze mam wygenerowac etykiete zwrotu dla towaru, którego wcale nie otrzymałem?

 

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

A co chcesz z tę etykietą odesłać? - powietrze?. A jak sprzedający zwrotu w natłoku po weekendowych zamówień nie zauważy i wyśle to czym zwrócisz? Może prościej wziąć i zadzwonić, powiadomić o rezygnacji.

oznacz moderatorów

9871kuban
#1 Nowicjusz#

zgłosiłem zwrot i rezygnacje z towaru od razu. Sprzedający wie o tym. Tylko zastanawia mnie czy zignorowac teraz informacje od Allegro o oczekiwaniu na nadanie zwrotu

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@9871kuban Nic, nie wysłał to jest zobowiązany zwrócić Ci środki.

Zwrot produktu

Jeśli nie masz możliwości anulowania zamówienia, skorzystaj z opcji [zwróć zakup]. Znajdziesz ją w szczegółach zakupu. Opcję zobaczysz, gdy:

  • opłacisz swój zakup płatnością z góry, wybierzesz płatność za pobraniem lub płatność przy odbiorze osobistym
  • sprzedający dodał w zamówieniu numer do śledzenia przesyłki.

O tym, że chcesz zwrócić produkt, poinformuj sprzedającego. Zrobisz to poprzez na przykład poprzez Formularz zwrotu, czyli oświadczenia o odstąpieniu od umowy. W dalszej części artykułu dowiesz się, gdzie znajdziesz Formularz i jak zwrócić przedmiot.

Z możliwości zwrotu skorzystasz zarówno zanim otrzymasz zamówienie, jak i po odebraniu przesyłki. Możesz zwrócić produkt:

  • nowy
  • używany
  • powystawowy
  • poprezentacyjny
  • przeceniony.
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@9871kuban skontaktuj się proszę w tej sprawie ze sprzedającym np. korzystając z przycisku "zapytaj o zakup" w zakładce Moje zakupy

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów