anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot towaru kupionego za monety a ważność kuponu

reboot23
#11 Animator#

Dzień dobry. dokonałem zakupu płacąc kartą oraz wygenerowałem 100 monet. Sprzedający powiedział, że wyśle towar tego samego dnia, jeśli kupię przed  konkretną godziną, ale tego nie zrobił, więc odstąpiłem od umowy jako powód podając "towar nie dotarł na czas".  Otrzymałem zwrot na kartę oraz 100 zł w postaci kuponu ważnego 14 dni. Czy to znaczy że muszę wykorzystać ten kupon w ciągu 14 dni?  Co się stanie jeśli go nie wykorzystam?
Przecież nie z mojej winy niewykorzystane zostały te monety, lecz z winy sprzedającego.

Czy jeśli dokonam zakupu używając kuponu A następnie zwrócę towar, to ten kupon przypadnie czy ponownie dostanę zwrot wysokości 100 zł jako kolejny kupon?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@reboot23 Cześć. 🙂 Napisz do nas przez ten formularz. Wymienimy Twój kupon na monety (które są ważne dłużej niż kupon, bo masz na ich wykorzystanie rok). 

Jeśli zwrócisz zamówienie opłacone kartą podarunkową/kodem, to środki odnowią się w formie kuponu. Jeśli tak się nie stanie, to zawsze możesz napisać na karty@allegro.pl 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Najlepiej i najpewniej napisać tu:https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=9225c771-efb6-4de8-8580-76bd8d7c77eb&subjectId=a4520b1d-0...  i zamienić kupon z powrotem na monety.

oznacz moderatorów