anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot towaru po otrzymaniu rekompensaty

Client:76690336
#7 Wielbiciel#

Trafiłam tu niestety na znaną oszustkę. ile mam czasu na odesłanie trefnego towaru po otrzymaniu rekompensaty od POK? Jestem za granicą, do Polski jechać póki co nie mogę, a wysyłka stąd to conajmniej 50zł- nikt mi tego nie zwróci. Nie chcę mieć problemów..

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:76690336 Ktoś wymaga od Ciebie odesłania? Niech Ci prześle pieniądze na odesłanie, skoro towar był niezgodny z opisem. W takiej sytuacji przedmiot odsyła się na koszt sprzedającego.

oznacz moderatorów

Client:76690336
#7 Wielbiciel#

Problem w tym, że ona nie ma konta już na Allegro. Prawdopodobnie dlatego, że oszukała wielu ludzi i były skargi. A telefonu ode mnie nie odbierała, gdy zaczęły się problemy. Towar raczej odesłać muszę, bo nie ma prawnej podstawy do tego żebym go sobie zatrzymała, aż ona się do mnie zgłosi.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:76690336 Wyślij jej mailem oświadczenie , że produkt oczekuje na odbiór -tu- w dniach -takich- w godzinach -takich .Jeśli natomiast sprzedawca oczekuje wysyłki podaj koszt zgodny z cennikiem najbliższego przewoźnika i dokonasz tego po wpłacie na konto nr - - -  -

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:76690336 Jeżeli żąda wysyłki to powinieneś odesłać, należy ci się zwrot kosztów wysyłki.

oznacz moderatorów