anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ZWROT TOWARU PRZY RATACH OD NOWA

JUSTZAMI
#7 Wielbiciel#

Witam.Zakupiłam dwa produkty od jednego sprzedającego.Chce zwrócić produkty ale płatność była przez raty od nowa.Podczas wypełniania formularzu zwrotu trzeba podać  nr rachunku  bankowego.Czy mam podać swój  prywatny i swoje dane i wpłacić na konto banku? czy te wpisać nr konta  banku który zapłacił  w moim imieniu?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#

Przy odstąpieniu od umowy ze sprzedawcą, czyli przy wypełnianiu formularza zwrotu podajesz swój numer konta i swoje dane.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

Tak jak podał @xyz96 reszta poniżej

Jeśli zdecydujesz się zwrócić towar zakupiony na raty:

  1. Wybierz opcję [zwróć część lub całość zakupu]. Znajdziesz ją w szczegółach Twojego zakupu.
  2. Wypełnij dane i kliknij [odstępuję od umowy].
  3. Odeślij sprzedającemu zwracane przedmioty. Jeśli sprzedający potwierdzi zwrot oraz zwróci środki poprzez Allegro Finanse, zostaną one przekazane bezpośrednio na rachunek pożyczkodawcy powiązany z kredytem.

W przypadku rat Od.nowa w ramach Limitu odnawialnego Allegro zwracane środki powiększą kwotę Twojego limitu do wykorzystania na zakupy na raty. Przy kolejnych zakupach na raty nie musisz ponownie wypełniać wniosku kredytowego, a zakupy potwierdzisz jedynie kodem SMS.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

TomaszWd
#7 Wielbiciel#

Witam ! A w jaki sposób otrzymam potwierdzenie ze sprzedający zwrócił kwotę zakupu?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

Na maila że dokonał zwrotu 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

TomaszWd
#7 Wielbiciel#

No właśnie bo jeżeli nie zwróci kwoty przelanej to kogo obciąży bank? Jak wyglada procedura reklamacji ?

oznacz moderatorów

Hydzio
#1 Nowicjusz#

A co w przypadku gdy kupiłem telefon i po miesiącu okazuje się, że został mi on sprzedany bezprawnie tzn. telefon był wzięty na raty, następnie sprzedany do komisu, a komis sprzedał go  mi po czym okazuj się, że raty za telefon nie są spłacane i operator blokuje urządzenie. Przez wzgląd że od zakupu minęło więcej niż 14 dni opcja "zwrot" nie jest aktywna. Komis odda pieniądze, ale wcześniej chce towar. Jak to rozegrać we właściwy sposób?  

oznacz moderatorów

Client:29322455
#1 Nowicjusz#

Witam. A czy orientujesz się jak wygląda sytuacja w której zwracam 2 przedmioty z zakupionych 4 i po zakończeniu spłaty kredyt "sam się kończy" czy muszę ją wykonać jakieś ruchy aby nie mieć już limitu odnawialnego. Dziękuję z góry za odp.

oznacz moderatorów