anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot towaru użytego ale niezgodnego z opisem aukcji

MAMY ROZWIĄZANIE!
cinek__
#7 Wielbiciel#

Hej

Kupiłem pewien kosmetyk ostatnio. Jak się okazało, otrzymałem przedmiot inny niż opisywany w aukcji, prawdopodobnie sprzedający popełnił błąd podczas wysyłki. Niestety, producent ma w swojej ofercie kilka różnych produktów o podobnym wyglądzie i o pomyłce zorientowałem się dopiero po pierwszym użyciu. Czy w takim przypadku sprzedawca ma jakieś zobowiązania wymiany produktu? Z jednej strony rozumiem, że produkt został już rozpoczęty, ale z drugiej problem powstał z błędu sprzedawcy..

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@cinek__ Czy jesteś w kontekcie ze sprzedającym? Jeśli produkt jest niezgodny z opisem, rozpocznij dyskusję. Sprzedający powinien zaproponować rozwiązanie tego problemu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
cinek__
#7 Wielbiciel#

@nat_not Dzięki, nawiązałem kontakt ze sprzedającym przez maila, ale otrzymałem odpowiedź, że jeżeli produkt jest już rozpoczęty to nie ma możliwości zwrotu. Na pytanie co z faktem, że to sprzedający pomylił produkty przy wysyłce już nie otrzymałem odpowiedzi. Otworzę dyskusję i zobaczymy co z tego wyjdzie.

@pulkownik66 Heh, gdyby otrzymany produkt mi odpowiadał to bym na to machnął ręką. Zdarza się, sam nie zauważyłem.. Ale obecnie mam praktycznie pełną butelkę czegoś, czego i tak nie chcę (a w zasadzie żona nie chce..) używać.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@cinek__ Sprzedawca próbuje Cię wykorzystać. To nie jest zwrot bez podania przyczyny, więc nie może tu powoływać się na użycie produktu. To jest reklamacja z powodu niezgodności z opisem, pomyłki w wysyłce. Poproś w Dyskusji o pomoc pracownika Allegro. Przy zasadnej reklamacji sprzedawca pokrywa wszystkie jej koszty.

https://allegro.pl/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@cinek__  Zużyj do końca i wyślij sprzedającemu puste opakowanie- w końcu w tej sytuacji to wszystko jedno, czy trochę napoczęty, czy już się kończy. Będzie tak samo zadowolony.

 

oznacz moderatorów