anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot Towaru

Client:42889109
#7 Wielbiciel#

Witam. Zrobiłam zwrot towaru, wybrałam sposób dostawy przez Pocztę Polską i wygenerowałam już etykietę. Poszłam zanieść paczkę na pocztę, ale powiedzieli ze nie przyjmują takich wysokich paczkę. Ich limit to 150cm, a moja paczka ma 195cm. Co w takiej sytuacji mam zrobić? Czy można anulować zwort i wybrać inny sposób dostawy?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Client:42889109
#7 Wielbiciel#

I jeszcze jedno pytanie, czy mogę po prostu wezwać kurier pocztex 48 żeby zabrał moja paczkę? Czy tak może być?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Allegro Smart to pisz do allegro o umożliwienie darmowedo a tak się nie da drugi raz wygenerować kodu ani etykiety. Jak zwrot we własnym zakresie to musisz sam poszukać możliwości odesłania albo skontaktuj się ze sprzedajacym

oznacz moderatorów

Client:42889109
#7 Wielbiciel#

Ale mogę zamówić kuriera do domu i on zabierze mi tą paczkę z tą etykieta co już mam? 

oznacz moderatorów

Client:44459415
#9 Pomysłodawca#

To otrzymałaś smartem przesyłkę która miała 195cm, a teraz przy zwrocie jest za długa? Czy Ty ją teraz tak zapakowałaś, że ma 195cm? Darmowy zwrot za pośrednictwem smart poprzez PP zakłada dostarczenie przesyłki do punktu, nie ma możliwości zamówienia kuriera po odbiór. To w punkcie nie chcieli przyjąć, bo za długa to liczysz, że dla kuriera nie będzie za długa i ją odbierze. A to kurier ma jakieś inne zasadny niż placówka pocztowa?

oznacz moderatorów