anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot towaru

ewik2101
#9 Pomysłodawca#
  • Witam. Mam pytanie czy można zwrócić część towaru tzn. kupiłam spiralę przeciw komarom mam ich 7 opakowań, okazało się że to cienka tekturka która szybko się spala chciałabym zwrócić 5 z nich. Moje pytanie brzmi, czy tak można. Pozdrawiam 
oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Monika__L
#15 Entuzjasta#

to zależy czy kupiłaś 1 opakwoanie zawierające 7 sztuk czy 7 pojedycznych produktów oddzielnie

oznacz moderatorów

ewik2101
#9 Pomysłodawca#

Siedam pojedynczych 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To kliknij zwróć cześć.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wejdź w zakładkę "Moje zakupy" kliknij zwróć część i jak będzie taką możliwość to Ci pozwoli: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Pewnie, że możesz zwrócić. Szczególnie jak to była przesyłka SMART , głównie paczkomat. Możesz wtedy kupić co chcesz, zostawić towar za 5 zł, a resztę zwrócić - koszt ponosi Allegro, przewoźnik i sprzedający. 

Sprytne? - tak, to są główne powody zwrotów. 

Dlaczego nie chcesz zwrócić całości zamówienia, skoro towar Ci nie odpowiada?

Z tych powodów Allegro wprowadza dla sprzedawców większe obciążenia z tytułu przesyłek SMART - a co się z tym wiąże , kolejne podwyżki cen na Allegro.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów