anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zwrot towaru

mb2408
#7 Wielbiciel#

Zakupiłem kurtkę na paragon i zwróciłem po 14 dniach . Kurtki nie nosiłem i nie uszkodziłem w żaden sposób . Zwrot nie został uznany ponieważ Pani która go wysyłała twierdzi ,że były przy nim metki . Ja niestety tego nie zauważyłem i teraz jest zdanie przeciw zdaniu . Kto ma rację w/g Was ? Paragon oczywiście odesłałem . Z góry dzieki za poradę

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@mb2408 metka nie może być podstawą do odmowy zwrotu, odpal dyskusję i poproś o pomoc allegro lub udaj się do rzecznika konsumenta 🙂

Rozpocznij Dyskusję

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@mb2408 Sprzedający nie może odmówić przyjęcia zwrotu konsumenckiego, może pomniejszyć  zwrot o tyle ile zmniejszyła się wartość towaru, otwórz dyskusję, zaraz zwróci: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa sprzedający ma 24godz na odpowiedź, później może w dyskusji pomóc CI Allegro.

oznacz moderatorów

mb2408
#7 Wielbiciel#

Dzięki za odpowiedz . Napisałem wcisnąłem wyślij i tak jakby nie przeszło ? Czy to trzeba w godzinach pracy wysyłać czy coś nie tak zrobiłem?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@mb2408 Co tzn. że nie przeszło, możesz wysyłać 24godz. na dobę. Odśwież i sprawdź czy możesz założyć dyskusję, jak nie tzn. że poszło, powinieneś także mieć informację na mailu.

oznacz moderatorów