anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zwrot towaru

Client:104895067
#7 Wielbiciel#

Witam, nigdy nie zwracałem towaru z allegro, jak to zrobić? produkt jest wadliwy, chcę go odesłać, sprzedawca powiedział mi "jak najbardziej rozumiem Pańską sytuację, tak jak pisałem przepraszam za wszelkie niedogodności i proszę o odesłanie towaru na wskazany prze mnie adres dołączając do paczki kartkę z roszczeniami (zwrot/naprawa/wymiana). Postąpimy zgodnie z nią.". Czy mam po prostu wysłać towar przez paczkomat inpost do sprzedawcy na wskazany adres, albo mogę zkorzystać z usług Allegro (zwrot towaru) i zrobić to bezpłatnie bo mam allegro smart?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

Możesz zrobić zwrot ale to nie jest zwrot tylko reklamacja więc wg zasad powinnaś zgodnie z tym co sprzedajacy ma w zakładce reklamacje odesłać na wskazany adres za własne, po rozpatrzeniu reklamacji sprzedajacy zwraca CI koszt odesłania przedmiotu. Napisz to w centrum wiadomości że reklamujesz towar z tytułu rękojmi i odsyłasz  zgodnie z tym co jest w ofercie. Albo załóż dyskusję i tam opisz problem: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa wówczas masz wszystko w Allegro i masz pomoc Allegro.

oznacz moderatorów

Client:104895067
#7 Wielbiciel#

dziękuję, wtedy napiszę wszystko na kartce i wyślę na adres sprzedawcy 

oznacz moderatorów