anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot wpłaty za kupiony produkt -zwrot na saldo PayU- (brak konta na allegro)

Client:47494996
#2 Obserwator#

Witam, 

06.05.2020 otrzymałem informację o zwrocie wpłaty za zakupiony przeze mnie produkt poprzez zwrot na saldo PayU. Niestety kupując produkt nie logowałem się do konta allegro (opcja kup bez konta). Zrobiłem tradycyjny przelew z siedziby banku na konto sprzedającego. Parę dni później zwróciłem towar i dostałem informację iż "Sprzedający xxxxx zwrócił Ci wpłatę za Twój zakup i wkrótce pojawią się one w dostępnych środkach w Allegro Finanse". Jako metodę zwrotu sprzedający podał: zwrot na saldo PayU. W związku z powyższym mam pytanie, jak odzyskać zwrócone pieniądze? Jak wspominałem zakup był robiony bez logowania na konto. Do dzisiaj nie mam również zwróconej kwoty na swoim koncie bankowym. 

Liczę na waszą pomoc, 

Pozdrawiam

 
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

Konto z którego tu piszesz założyłeś na ten sam adres e-mail, z którego kupowałeś bez konta? Jeśli tak, to sprawdź zakładkę Allegro Finanse. Jeśli nie, to zapewne Allegro będzie Cię zmuszać do założenia konta na ten sam adres, abyś mógł wypłacić pieniądze z Allegro Finanse na swoje konto bankowe. Zapytaj tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=897a78b3-59d5-48dc-ace4-c27507e9a17f

oznacz moderatorów

Client:47494996
#2 Obserwator#

Tak, to konto założyłem po otrzymaniu maila że zwrot otrzymam na "Allegro Finanse" na ten sam mail który podałem przy zakupie bez konta. Niestety w tej zakładce (zdjecie w załącznikach) moje saldo wynosi 0,00zł.zwrot.jpg

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Wklejanie tu zdjęć nie ma sensu, nie są widoczne dla innych. Zobacz w tej zakładce; https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/

Jeśli nie ma, pisz do Allegro.

oznacz moderatorów

Client:47494996
#2 Obserwator#

Bardzo dziękuję za odpowiedź i zainteresowanie.  W podanej zakładce saldo wynosi 0,00zł. Czy może to wynikać z tego iż moje konto do wypłat jest nieaktywne? 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie, na nieaktywnym też mogą być środki, ale nie można ich wypłacić bez aktywacji.

oznacz moderatorów

Client:47494996
#2 Obserwator#

W takim razie napiszę do administracji allegro. Jeszcze raz dziękuję za wszystkie wskazówki.

oznacz moderatorów