anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot wpłaty

malaniw
#1 Nowicjusz#

Witam,

Wykonałem zwrot zakupionego towaru, sprzedawca odebrał towar i wykonał zwrot wpłaty poprzez Allegro Finanse (przesłał mi screen operacji). Minęło dwa tygodnie jednak wciąż nie otrzymałem pieniędzy. W zakładce Allegro finanse wciąż jest brak środków i nie widać tego zwrotu. Aktywacja usługi Przelewy24 wciąż ma status "oczekuje na weryfikację". Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

@malaniw Gdyby sprzedawca dokonał zwrotu wpłaty, otrzymałbyś od Allegro informację mailową o zwrocie. Był taki mail? Jeśli był, sprawdź dokładnie wszystkie swoje konta bankowe. Jeśli nie było maila, sprzedawca nie zwrócił. Otwórz Dyskusję; https://allegro.pl/dyskusje/nowa upomnij się o pieniądze i poproś tam o interwencję pracownika Allegro.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@malaniw, znalazłam zamówienie, o którym mówisz. Sprzedający zlecił zwrot prawidłowo. Środki zwracane są na rachunek, z którego została wykonana płatność. W tym przypadku był to zakup Allegro Zapłać Później, tak więc zwrot przekazano do PayPo w ramach spłaty zamówienia. Zwroty księgowane są w ciągu 2-3 dni roboczych.

Ktoś z Allegro będzie kontaktował się z Tobą mailowo tej sprawie. 😊

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów