anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot z Payu jakie dane podać jeśli nie mam konta w banku?

katmarana
#7 Wielbiciel#

Witam mam takie pytanie.  11 listopada zamawiałam kilka rzeczy, zapłaciłam 12 przez przekaz pocztowy a 15 przyszła mi wiadomość z payu żeby podać numer konta bo chcą zwrócić pieniądze, ale ja nie posiadam konta a na allegro status mojego zamówienia to płatność w toku. W związku z tym moje pytanie brzmi czy zamówienie dotrze do mnie czy muszę anulować i jeszcze raz składać zamówienie?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Skontaktuj się z nimi i niech zwrócą Ci przekazem pocztowym.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@katmarana taka wiadomość od operatora płatności oznacza, że były problemy z zaksięgowaniem wpłaty, więc nie trafi do sprzedającego. W takiej sytuacji jeśli nie masz konta w banku możesz w odpowiedzi na wiadomość od operatora podać dane adresowe i poprosić o zwrot przekazem pocztowym. Zamówienie zostanie anulowane jako nieopłacone, więc jeśli wciąż zależy Ci na tych przedmiotach, to złóż je proszę ponownie. 
Najczęściej problemy z zaksięgowaniem się przelewu tradycyjnego są spowodowane błędną kwotą lub tytułem przelewu, więc upewnij się proszę, że przy kolejnej płatności wpisałaś dokładnie takie dane jakie zostały wygenerowane z Allegro.   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów