anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot z PayU z przekazu, czy otrzymam zwrot wpłaty na poczcie?

Termer1
#7 Wielbiciel#

Witam,

 

Dostałem informację z PayU o zwrocie wpłaty, która była dokonana z placówki poczty przekazem, czy w placówce poczty zostanie dokonana wypłata zwrotu?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Termer1 tak najprawdopodobniej środki zostały zaksięgowane na koncie technicznym poczty i po okazaniu dokumentu tożsamości zwrot wpłaty zostanie Ci wypłacony na poczcie.  

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

kameleonman
#8 Zapaleniec#

Witam!

Mam podobny problem. Wpłaciłem pieniądze przez Payu za zakupy, na poczcie. Płatność okazała się nieudana. Moją kasę trzyma Payu. Payu napisało, że zwróci, ale chcą numeru konta. I tu jest problem. Ja nie posiadam konta! Co zrobić, by odzyskać kasę!?

Pozdrawiam: Grzegorz.

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@kameleonman Cześć Grzegorz 🙂 Jeśli nie masz konta w banku, to możesz podać numer rachunku innej osoby. W wiadomości załącz proszę krótkie oświadczenie dotyczące zwrotu na inne dane:

ko_alka_0-1652276075383.png

Jeśli nie chcesz podawać numeru konta innej osoby, PayU może zlecić zwrot przekazem pocztowym. Czas realizacji przekazu wynosi do kilkunastu dni roboczych (zgodnie z Regulaminem Poczty). Jeśli zdecydujesz się na zwrot przekazem pocztowym, podaj w korespondencji z PayU swoje imię, nazwisko i dokładny adres zamieszkania (dla listonosza, który przyniesie zwrot). 

oznacz moderatorów

kameleonman
#8 Zapaleniec#

DZIĘKUJĘ ZA SZYBKI KONTAKT! jUŻ PRAWIE WSZYSTKO WIEM. mUSZĘ JESZCZE TYLKO SPYTAĆ POD JAKI ADRES NAPISAĆ DO PAYU? OTRZYMAŁEM OD NICH MAILA Z AUTOMATU SPOD service@payu.com . Czy tam też powinienem kierować odpowiedź, chociaż Oni mówią, że tego nie chcą?

Grzegorz.

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@kameleonman W wiadomości mejlowej od PayU powinieneś mieć możliwość wypełnienia formularza 🙂 Jeśli nie widzisz takiej możliwości, to prześlij nam to w wiadomości prywatnej. Skorzystaj proszę z tego linku: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=897a78b3-59d5-48dc-ace4-c27507e9a17f&subjectId=dd1481bc-6... (skontaktujemy się z PayU). 

oznacz moderatorów

Termer1
#7 Wielbiciel#

Napisz na support do PayU, podaj adres, wyślą zwrot przekazem pocztowym.

oznacz moderatorów