anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot za granicę, czy na mnie ciąży obowiązek wysyłki bezpośredni do Chin ?

Client:40586907
#2 Obserwator#

Hej.
Mam takie pytanie, niedawno kupiłem sobie dwa płaszcze, sprzedający sprowadza towar z Chin, no i chciałem odesłać jeden, zaznaczyłem na allegro że chce zwrócić towar a tam adres do wysyłki jakiś Chiński.
Czy na mnie ciąży obowiązek wysyłki bezpośredni do Chin ? Nie ukrywam że koszt wysyłki przewyższa koszt płaszcza.

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

LEW433
#21 Demiurg#

Co jest napisane w ofercie o zwrotach? jeżeli zakup ze Smartem to należy Ci się darmowy zwrot.

oznacz moderatorów

Client:40586907
#2 Obserwator#

No właśnie zakup był bez smarta.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To musisz zapłacić za zwrot, chyba ze rozważasz reklamację wówczas po rozpatrzeniu sprzedający zwraca Ci koszt wysyłki.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:40586907 Kurcze, ile tu takich wątków... było tanio, nie doczytałem itp... a teraz reklamacja do Chin....

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

🤣

oznacz moderatorów

Client:40586907
#2 Obserwator#

To podeślij link, a nie walisz tu swoje smuty.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:40586907 Link do wysyłki do Chin?? chyba najtaniej ( ale i najdłużej) Pocztą Polską 😂

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Client:40586907
#2 Obserwator#

Jesus xD Link do wątku 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:40586907 Na górze forum istnieje wyszukiwarka. Sprawdziłem przed chwilą - działa. Wpisujesz to czego szukasz i otrzymujesz wyniki.

Np : https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/problem-ze-zwrotem-towaru-z-chin/m-p/4127...

Proste? Prawda...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie każdy czyta tych wątków tu na forum, niestety zawsze koszt odsyłki jest po stronie kupującego ale jak masz Smart albo paczkomat to masz za darmo.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@LEW433 Smart, paczkomat do Chin???😲

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

starling_shop
#14 Krzewiciel#

taniej będzie ci go wystawić i sprzedać komuś innemu.

oznacz moderatorów