anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego monety nie wskoczyły po zakupie?

kondzioplus
#8 Zapaleniec#

Witam, zrobiłem zakup w dniu 05/01/2023 z tej aukcji https://allegro.pl/oferta/pakiet-kroniki-diuny-12588974061 , niestety do dzisiaj monety nie wskoczyły na moje konto. Zakup był robiony za pomocą kodów z MyBenefit w przeglądarce bo w aplikacji nie da się łączyć kodów. Czy problemem jest zakup przez przeglądarkę Czy za kody?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Musi być zrobiony z apką inaczej nie będzie monet.☹️

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kondzioplus w ofercie jest widoczna informacja, że monety otrzymasz za zakup w aplikacji, więc przykro mi, ale tak problem wynika z tego, że zakup nie był w aplikacji. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kondzioplus
#8 Zapaleniec#

Szkoda, nie wiedziałem o tym a w przeglądarce ikona monet też występowała. Czy to oznacza że monety wskakują tylko przez zakup na aplikacji? A gdzie jest "widoczna" informacja o tym bo mam problem z odszukaniem a nie chciałbym więcej się rozczarować:-) dziękuję za odpowiedzi.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kondzioplus jest to widoczne w ofercie, tutaj:

la_nika_0-1673361773752.png

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kondzioplus
#8 Zapaleniec#

I wszystko jasne, na aplikacji oglądałem ofertę i nie było tam tego, dopiero po otworzeniu w przeglądarce wyskakuje ten dopisek...Ostatnie pytanie: dlaczego w aplikacji nie można łączyć kodów?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kondzioplus stopniowo udostępniamy tę funkcję i powinna wkrótce być dostępna także w aplikacji. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów