anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zwrot za wymieniane (opłacone) zamówienie - anulowane przez długi czas oczekiwania na wysyłkę

19nk90
#2 Obserwator#

20kwietnia kupiłam 2 odkurzacze - odesłałam 4maja jeden ponieważ nie działał , miał zostać wymieniony.

Wypełniłam przed wysyłka formularz zwrotu.

10maja - sprzedawca zapewniał , ze wysłał towar.

16maja po godz 8 - załozyłam dyskusję - dopiero wtedy sprzedawca odpisał , z jakims dziwnym nr nadania ( błednym oczywiscie - poniewaz nadal bnie wyslal paczki)

po 9:30 zrezygnowalam z odkurzacza, poprosiłam o zwrot pieniedzy na konto z formularza wczesniejszego zwrotu.

mimo to po godz 10:20 sprzedawca nadal paczke w dpd.

 

Nie zamierzam jej odbierac ani ponosic kosztow wysylki w obie str poniewaz przed nadanie ZREZYGNOWALAM Z ZAKUPU.

 

PROSZE O POMOC... wniosku rekompensaty nie moge "zlozyc" bo ise nie wysyła, pracownik w dyskusji a raczej automat wysyla tylko komunikaty o tym , ze paczka jest w doreczeniu a Sprzedawca nie odpowiada. bo po co... ;/

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Po pierwsze nie należało robić zwrotu tylko składać reklamację, zostaje Ci darmowy zwrot, składając reklamację koszty odesłania ponosi sprzedający, teraz możesz napisać tu i poprosić o rozwiązanie sprawy, mi tam BOTy nie odpowiadali, ale możesz zamówić rozmowę telefoniczną w dyskusji.https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@19nk90 trochu namieszałaś robiąc zwrot a może reklamację, to wina tych formularzy allegro gdzie sprzedawca nie wie o co chodzi, ale to w tym przypadku nie ma znacznie bo nie ważne czy to reklamacja czy zwrot sprzedawca ma do 14 dni na rozpatrzenie lub zwrot kasy, więc jak został wysłany 4 maja to jest czas do 19 maja a skoro nadał nowy wszystko gra i nie ma potrzeby żeby brał udział w dyskusji 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

19nk90
#2 Obserwator#

a jeśli nie odbiorę dzis tej paczki - to sprzedawca musi oddać pieniądze za sprzet skoro przed nadaniem zrezygnowalam z tego zakupu? nie pomniejszajac zwrotu o koszta wysylki.

oznacz moderatorów