anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiłam przyczepkę ale sprzedający jej nie ma. Sprzedający nie wie jak zwrócić mi pieniądze z Allegr

kristi902
#1 Nowicjusz#

Jak zwrócić kupującemu pieniądze? Nie są jeszcze wypłacone z Allegro. 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@kristi902 to  nich odda na konto które mu podasz, na allegro lokalnie nie da się zwrócić przez allegro finanse 😞

Po drugie to nie Twój problem że nie wie i że sprzedał coś czego nie ma 😞 rozpocznij dyskusję i w niej podaj numer konta i poproś o niezwłoczny zwrot kasy !

Masz rozdwojenie jaźni ? 

Kupiłam przyczepkę ale sprzedający jej nie ma.

Jak zwrócić kupującemu pieniądze? 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@kostas11 A bez dyskusji sie nie da ? Nier każdy jest tak ogarnięty jak Ty. Może sprzedwał pierwszy raz ? Takim tez trzeba pomóc, napisanie odpowiedzi nic nie kosztuje.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@kristi902 Rozumiem ze zakup na Allegro Lokalne, to sprzedający musi sobie wypłacić na swoje konto, później ty mu podajesz nr swojego konta i on ci zwraca. Tam nie ma innej możliwości zwrotu kasy.

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Ma 2 opcje. Pierwsza to jak piszą Panowie może wypłacić i zwrócić na Twoje konto. Druga to może napisać do allegro i poprosić o zwrot przez allegro finanse. Kilka dni temu moderator w jakimś poście potwierdzała, że jest taka możliwość tylko nie wielu o niej wie.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@kaliszaneczka-x Zwrot systemowy na AL będzie (podobno) możliwy od 20 czerwca. Tak zapowiada Allegro

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Tak ale to systemowo. A wcześniej można było poprosić, żeby oni go zrobili. Tylko nie wielu o tym wiedziało.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@kaliszaneczka-x No to ja też do teraz byłem "ciemny jak tabaka w rogu". A dzieki Tobie rozjaśniło mi się.

oznacz moderatorów