anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot za zakup poprzez allegro finanse

Przemek513975
#8 Zapaleniec#

Mam problem ze zwrotem pieniążków za nietrafiony zakup. Sprzedający twierdzi, że przelał pieniądze 15 listopada na allegro finanse, do dzisiaj moje saldo wynosi 0 zł. Nr. Zwrotu 730/2022. 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Przemek513975 Cześć 🙂 Zwrot środków nie trafia na Twoje konto w Allegro Finanse, tylko na konto bankowe, którego dokonałeś płatności za zakup 🙂 Sprawdź historię rachunku bankowego. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Przemek513975
#8 Zapaleniec#

Właśnie sprawdzam od kilku dni. Napisałem wiadomość do sprzedającego o braku zwrotu pieniędzy, natomiast dostałem odpowiedź zwrotna, że kwota została przelana na allegro finanse. W historii zwrotu allegro mam napisane, że pieniądze zostały zwrócone. Mianowicie ani na koncie bankowym ani nigdzie w allegro nie ma tej kwoty...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Sprzedający zwraca  przez AF i wracają one tam skąd wyszły, konto w banku, karta, kredytodawca itd. Po mailu od Allegro trafiają tam w 3dni.

oznacz moderatorów

Przemek513975
#8 Zapaleniec#

Tak czy siak do chwili obecnej nie ma śladu po zwrocie Od 15 listopada powinny już dojść 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Przemek513975  W takim razie prześlemy Ci potwierdzenie tego przelewu mejlowo i będziesz mógł wyjaśnić tę sprawę w swoim banku. Dla potwierdzenia — chodzi o zamówienie numer d412bb50-5fff-11ed-b858-0b9eff7b61a5? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Przemek513975
#8 Zapaleniec#

Super, poproszę o potwierdzenie. Dziękuję za informację. 

oznacz moderatorów

Przemek513975
#8 Zapaleniec#

47bdc892-64ed-11ed-b9f3-251936257151- identyfikator zwrotu 

d4701dbd-5fff-11ed-b39a-cb7d1758257f- identyfikator płatności. Dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Przemek513975 Wysłaliśmy mejla z potwierdzeniem 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów