anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot zakupionego towaru za darmo. Dwie inf. dostawa i zwrot.

Larysa0643
#7 Wielbiciel#

Dokonałam zakupu masażera do stóp. Wybierając opcję Kurier InPost za pobraniem, wyglądało na to, że zwrot jest za darmo. Teraz okazuje się, że dot. to tylko Kurier24 InPost za pobraniem. Brak było dokładnej inf. dot. Kuriera InPost. Sprzedawca nie poinformował, że przy wyborze Kuriera In Post za pobraniem, przy zwrocie będzie to na własny koszt. Nie wybrałabym tej opcji. Teraz muszę odesłać na własny koszt.  Jak to jest. To chyba jest naruszenie prawa konsumenta. Paczka jest dość ciężka, opłata pocztowa będzie dość wysoka.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Proszę kliknąć sobie w ofertę, w której dokonała Pani zakupu i wybrać zakładkę zwroty, tam są konkretne zapisy jaka forma dostawy jest z opcją darmowego zwrotu, a jak płatna. 

To jest właśnie informacja, zawierając umowę zgodziła się Pani na te warunki, a jeśli ich nie przeczytała, to już na swoją niekorzyść.

Ostatnio bardzo dużo jest przypadków zgłaszanych o braku możliwości darmowego zwrotu, ale swoją ofertę buduje sprzedawca, klient wybiera czy się na nią zgadza, czy szuka innej.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#15 Entuzjasta#

Przed dokonaniem zakupu należy sprawdzić warunki dostawy u sprzedawcy .Dostawa darmowa smart tak jak i zwrot są wybranymi formami przez każdego sprzedawcę i tylko korzystając z nich można mieć darmowy zwrot.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Larysa0643 To był zakup w opcji Smart?

W zakładce Dostawa na aukcji było napisane, że zwrot Kurier InPost za pobraniem ma darmowy zwrot przy zakupie Smart?

Zawsze zwracaj uwagę na wszelkie szczegóły, inaczej nie będziesz miała darmowego zwrotu. W zakładce Dostawa na aukcji musi być znaczek Smart przy wybranej metodzie dostawy.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
 
oznacz moderatorów