anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zwrot zakupionego towaru

StolarzPL
#9 Pomysłodawca#

Witam wszystkich allegrowiczów mam takie pytanko chciałbym zakupić w dziale motoryzacyjnym jedną część do czujników parkowania jednak nie mam niestety 100% pewności że ta część będzie pasowała do moich czujników i tutaj pojawia się właśnie moje pytanie czy jeśli okaże się że jednak zakupiłem niewłaściwy przedmiot będę go mógł bez większych problemów zwrócić i odzyskać pieniążki? z góry dziękuje za odp i pozdrawiam 

 

PS

Część która mnie interesuje jest używana.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

kostas11
#21 Demiurg#

@StolarzPL jak kupisz od firmy to możesz ale najprościej sprawdzić po numerach katalogowych oraz porównać numer części Twojego czujnika z kupionym ! 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@StolarzPL Cześć. 🙂 A czy sprzedający ma konto formowe, czy to prywatny sprzedający? Najlepiej po prostu napisz do tego sprzedającego, wyjaśnij mu sytuację i zapytaj o zwrot. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

StolarzPL
#9 Pomysłodawca#

Trzeba przyznać że jest kultura w odpowiedziach na pytanie 🙂

StolarzPL_0-1702755189746.png

 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@StolarzPL @Obrazek jest dla nas niewidoczny. 

oznacz moderatorów

StolarzPL
#9 Pomysłodawca#

Zapytałem tak jak moderatorka radziła i sympatyczny sprzedający mi odp że on sprzedaje części a nie wypożycza 🙂 i doradza mi jeszcze elektryka zmienić jak nie potrafi mi sprawdzić porządnie części 🙂 także tego allegrowicza nie polecamy naszczęście inny odpisał że nie ma problemu i jest 14 dni na zwrot jak coś i u niego zamawiam 😉

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@StolarzPL sprawdź po numerze części, przecież to żaden problem !  chyba że faktycznie chcesz sprawdzić czy to wina tej części a jak nie to odeślesz, a że jest takich kupujących coraz więcej to stąd taka reakcja sprzedawcy, nieprofesjonalna ale jak będziesz kiedyś na jego miejscu to zmienisz zdanie 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

StolarzPL
#9 Pomysłodawca#

To jest moduł od czujników parkowiania ponoć wadliwy sam nie jestem tego w stanie sprawdzić a wg elektryka to jest właśnie wina modułu ale w świecie specy różnej maści wolałem się zabezpieczyć tym że spytam czy można oddać gdyby okazało się że zakup nowego tzn używanego nic nie zmieni, rozumiem że ludzie pytają i zwracają ale to powinna być mimo wszystko część tej gry niestety 😉

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli to nie jest zestaw oryginalny tylko próbujesz skladać to po nr będzie trudno, najlepiej się kogoś poradzić, często sprzedający mają warsztaty i pomagają a tamten to jakiś "gbur".

oznacz moderatorów

StolarzPL
#9 Pomysłodawca#

Miałem dwie opcje na allegro do wyboru sam sobie załatwił że jemu podziękowałem 😂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Poszukaj oferty z możliwością zwrotu i możesz sprawdzić, tylko nie uszkodź i nie zniszcz.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@StolarzPL jak kupisz od prywatnej osobu to bez jej zgody nie oddasz, jak od firmy to możesz zwrócić ale jak będzie nosiła ślady montażu to ci potrącą z kwoty zwrotu

oznacz moderatorów