anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot zakupu a uszkodzoy przedmiot

michassss13
#7 Wielbiciel#

Witam nabyłem niedawno wędkę. Jednak postanowiłem ją odesłać. Dziś otrzymałem wiadomość że sprzedawca nie odda mi pieniędzy bo towar jest uszkodzony. Odsyłając wędkę byla 100% nie uszkodzona. Jak mogę rozwiazać ten problem?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Różnie  z tymi zwrotami bywa, trudno nam na forum wydać wyrok kto mówi prawdę, takie sytuacje są niezręczne, otwórz dyskusję i tam opisz swoje argumenty i dowody że masz rację, tam sprzedajacy opisze swoje> ma 24godz na odpowiedź:https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

gsyART
#11 Animator#

Ty odpowiadasz za odesłanie, dobrze zapakowałeś paczkę?

raczej takie sklepy otwierają paczki pod kamerą więc małe prawdopodobieństwo, że kłamie 

oznacz moderatorów

michassss13
#7 Wielbiciel#

Paczka była zapakowana i zabezpieczona lepiej niż przyszła do mnie.  Jak paczki są dostarczane widuję w pracy. Zdaża sie że uszkodzenie opakowania jest zaklejone taśmą  i dopuki nie rozpakujesz nie wiesz czy przesyłka jest uszkodxona

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@michassss13 widzę, że założyłeś już dyskusję ze sprzedającym w razie trudności po 24h możesz poprosić o pomoc pracownika Allegro. Mam nadzieję, że uda Wam się dojść do porozumienia. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów