anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
emiemi2341
#7 Wielbiciel#

Zwróciłam towar sprzedawca napisal ze zwrot zostal przez allegro , ale pieniedzy mi nie zwrocono , i taki przypadek mialam w lipu 2x . Czy w koncu zrowca mi pieniadze ?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
pinsplash
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
emiemi2341
#7 Wielbiciel#

O super dziękuję - udalo sie tutaj jest moj zwrot, i teraz wpisalam tam moj nr konta i tam mi prześlą ? i czy pobiorą za to jakąś opłatę ? 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@emiemi2341  tak po weryfikacji prześlą na konto, wypłaty są darmowe

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-aktywowac-usluge-payu-w-...

________
Κώστας
oznacz moderatorów
emiemi2341
#7 Wielbiciel#

Ok, a jak długo to zwracają ? 🙂

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@emiemi2341 po weryfikacji która trwa chwilkę, od zlecenia wypłaty z reguły 24 h robocze

________
Κώστας
oznacz moderatorów
emiemi2341
#7 Wielbiciel#

Dziękuję bardzo :):)!

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@emiemi2341 a był maila o zwrocie z instrukcją gdzie masz kasę 

Kupujący otrzyma powiadomienie dotyczące zwrotu i informację o sposobie przekazania środków.

To szukaj jej tu:

Kupujący otrzyma zwrot środków:

  • na konto bankowe, z którego wykonał przelew lub na rachunek karty, którą płacił
  • na rachunek limitu odnawialnego Allegro - jeżeli płacił z wykorzystaniem rat
  • na Allegro Finanse - jeśli płacił opcją Płacę przelewem tradycyjnym.

 Jak nic nie było i nie ma dyskusja 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@emiemi2341, jeżeli dostałaś maila od Allegro o zwrocie wpłaty to znaczy, że sprzedający zwrócił przez Allegro Finanse i szukaj tam, gdzie wskazał @pinsplash Sprzedający mógł też wysłać zwrot bezpośrednio na twoje konto bankowe. Jeżeli nie ma nigdzie, to nie pozostaje ci nic innego jak upomnieć się przez otwarcie sprzedającemu dyskusji🙂

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@emiemi2341 Otwórz Dyskusję https://allegro.pl/dyskusje/nowa zapytaj o pieniądze i poproś tam pracownika Allegro o pomoc. Sprawa szybko się wyjaśni.

oznacz moderatorów