anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot

syndykat3
#1 Nowicjusz#

Witam mam problem przed świętami moja żona zamówiła sprzęgło przez Allegro PayU z dwumasą kompletną i okazało się że nie pasuje do tego auta zrobiłem zwrot i tak jak to było rozpakowane spakowałem w ten sam karton i odesłałem paczka na drugi dzień  po otwarciu dotarła 29 grudnia do sprzedającego po czym po 12 dniach sprzedawca dzwoni że paczka jest nie kompletną i brakuje docisku gdzie wszystko było kompletne bo sam to pakowałem ,bardzo dziwna sytuacja i myślę że sprzedawca coś kombinuje bo zapytałem się czemu dopiero po 12 dniach państwo się zorientowali że jest niekompletne gdzie paczka leżała   prawie dwa tygodnie u nich masakra.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

az1rael
#21 Demiurg#

bo były święta i sprzedaż mieli największą i skupiali się na sprzedaży a nie na zwrotach

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@syndykat3 30,31,1 wolne , potem remanent i znowu wolne , wszędzie pracują ludzie , policz dni robocze i uwzględnij czas potrzebny na inwenaryzację .

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@syndykat3 jeśli nie zgadzasz się z odpowiedzią sprzedającego, załóż proszę dyskusję, po 24h będziesz mógł poprosić w niej o naszą pomoc. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@syndykat3 Wiesz i masz dowód że zwróciłeś kompletne?  a to tu teraz ważne wszyscy wszystkich o wszystko podejrzewają i próbują oszukać, masz problem ze sprzedającym to otwórz dyskusję i tam sobie wyjaśnicie sprawę, masz tam pomoc Allegro: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów