anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot

Client:104604786
#7 Wielbiciel#

Dokonałem zakupu produktu, jednak po opłaceniu zamówienia zorientowałem się, że pomyłkowo wybrałem nieodpowiedni produkt. W związku z tym niezwłocznie nacisłem na zwrot. Sprzedawca wysłał produkt do paczkomatu, jednak nie odebrałem przesyłki. Czy w przypadku, gdy paczka dotrze do sprzedawcy, mogę oczekiwać zwrotu pieniędzy?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

Zwrot nacisnąłem przed wysłaniem czy po? sprzedający ma po takim zwrocie zwrócić środki niezwłocznie, ale ma max 14dni, ale jak wysłał po odstąpieniu od umowy zakupu to wg Allegro ma na zwrot 2dni. 

oznacz moderatorów

Client:104604786
#7 Wielbiciel#

Zwrot nacisnąłem przed tym jak sprzedający paczke wysłał, było to kilka minut po zapłaceniu za produkt. Przedmiot został zakupiony u firmy.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To powinien nie wysyłać tylko zwrócić Ci środki, ile czasu minęło?

oznacz moderatorów

Client:104604786
#7 Wielbiciel#

Zamówiłem i zwróciłem 27lipca

29lipca dostałem wiadomosc, że została wysłana przez sprzedawce

Wczoraj kurier zabral paczke z powrotem do sprzedawcy

Czyli tydzien

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Więc powinien już Ci zwrócić środki, tak jak napisałem wg regulaminu Allegro powinien w 2dni, ale wg prawa ma max 14dni, jak chcesz to możesz się upomnieć o zwrot środków. w takiej sytuacji nie powinien wysyłać.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Zależy od tego co to bylo jak miało wyłączony zwrot to nie

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

I czy było kupione od firmy czy osoby prywatnej w 2 przypadku nie ma zwrotów

oznacz moderatorów

Client:104604786
#7 Wielbiciel#

Od firmy. 27 lipca kupiłem produkt i od razu nacisnąłem zwrot. 29 lipca paczka była w drodze do paczkomatu. Wczoraj paczka została odebrana od kuriera i została wysłana do sprzedającego, bo jej nie odebrałem. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@az1rael  napisał(a):

Zależy od tego co to bylo jak miało wyłączony zwrot to nie


Jak jest wyłączony to w systemie się nie da tego zrobić.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Czyżby bo kojarzę kilka postów z nie da się co się jednak dało zgłosić plus nieodebrana paczka specjalnie

oznacz moderatorów