anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwroty

Siksa1992
#8 Zapaleniec#

Witam.  Mam problem tego typu ze mialam dostac zwrot z payu allegro i allegro twierdzi ze taki zwrot zostal dokonany lecz w zwrotach na moje konto bankowe taki zwrot nie widnieje i kontaktujac sie ze swoim bankiem taki tez przelew nie zostal przekazany na moje konto. Dodam ze allegro twierdzi ze 23.12.2020 zostal przelew zrobiony. Co w takiej sytulacji zrobic? 

Screenshot_20210101-151353_Allegro.jpg

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

Vryko
#18 Luminarz#

Odczekać. Święta były. I Nowy rok. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

Siksa1992
#8 Zapaleniec#

Allegro mi napisalo ze zwrot zostal dokonany na nr konta z ktorego byl robiony przelew tylko w tym rzecz ze ja placilam przelewem tradycyjnym 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Siksa1992 Nie masz podanego konta na Allegro? Jak masz to musisz zrobić aktywację do wypłat.

oznacz moderatorów

Siksa1992
#8 Zapaleniec#

Tylko ze ja w przekazie nie podalam swojego adresu 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Siksa1992 Jeżeli sprzedawca zwrócił do AF, to ALL oddaje na twoje konto, podane podczas zakładania konta na Allegro.

oznacz moderatorów

Siksa1992
#8 Zapaleniec#

Mam podane konto i jest aktywne , dlatego nie wiem dlaczego payu nie zwrocilo srodkow na konto ktore jest podane na allegro tylko na konto z ktorego byly wyslane. Nie jest to pierwszy zwrot. Kazdy poprzedni zwrot byl poprawnie wyslany A ten ehh no nie wiem

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Siksa1992
#8 Zapaleniec#

Screenshot_20210101-170441_Allegro.jpg

 jak widac nie 

oznacz moderatorów

Siksa1992
#8 Zapaleniec#

Pod tym jest cos takiego jak historia operacji. I tam powinna byc uwzgledniona kwota z 23.12 tak jak twierdzi allegro ze przelew zostal dokonany.  A jak widac pod glownym pytaniem nie ma takiego przelewu 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To może któryś moderator spojrzy o co chodzi:Screenshot_2020-12-28 Jakim prawem allegro umozliwia sprzedajacym blokowanie klientow (1).png

oznacz moderatorów

Siksa1992
#8 Zapaleniec#

Mam sie z nimi skontaktowac?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Siksa1992 Możesz kontaktować się z All, ale oni tu zajrzą po takim wpisie.

oznacz moderatorów

Siksa1992
#8 Zapaleniec#

Dziekuje slicznie za udzielenie rad.  I mam nadzieje ze wszystko sie rozwiaze 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Siksa1992 Poczekaj jak radzi "sołtys", dużo świąt, normalnie jest to kilka dni roboczych.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Siksa1992 Skontaktuj się z Allegro ponownie i poproś o czytelne potwierdzenie przelewu. To potwierdzenie prześlij do banku i zapytaj, czy taki przelew otrzymali.

Gdzie to płaciłaś? Ze swojego banku czy na poczcie? Może na konto poczty zwrócili. Był tu opisywany przypadek, gdy zwrócili na konto agencji opłat i tam kazali klientce szukać pieniędzy.

Jeżeli to był przelew tradycyjny, pieniądze powinny wrócić do Twojej zakładki Allegro Finanse - środki i historia operacji lub na konto bankowe, ale wcześniej powinni zapytać Cię mailem, na jakie konto zwrócić.

oznacz moderatorów

Siksa1992
#8 Zapaleniec#

W punkcie oplat to placilam. Na allegro finanse nie mam tych srodkow ani tez nie otrzymalam zadnego e-mail z zapytaniem gdzie to maja wyslac itp.  Zadnego e-maila nie otrzymalam od allegro w sprawie zwrotu srodkow.  

oznacz moderatorów

aragil
#15 Entuzjasta#

 teraz piszesz "Zadnego e-maila nie otrzymalam od allegro w sprawie zwrotu srodkow",

wyżej podajesz   " allegro twierdzi ze taki zwrot zostal dokonany" ,skoncentruj się.

 

oznacz moderatorów

Siksa1992
#8 Zapaleniec#

Moze zle to ujelam.  Allegro wyslalo mi potwierdzenie dopiero gdy sie z allegro skontaktowalam.  Przed podjeciem dyskusji z allegro nie otrzymalam zadnego e-maila ze srodki zostaly wyslane.  I tez dlatego otrzymalam potwierdzenie przelewu bo o to prosilam allegro 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Siksa1992 Otrzymałaś maila od Allegro z informacją o zwrocie wpłaty? Kiedy? Taki zwrot trwa około 3 dni robocze. Skoro w agencji płaciłaś, to być może na konto tej agencji zwrócili - to niedopuszczalne. Sprawdź po 3 dniach od informacji o rzekomym zwrocie saldo w zakładce Allegro Finanse, a jeśli nic nie będzie, złóż Allegro reklamację i domagaj się zwrotu swoich pieniędzy. Napisz, że nie podawałaś żadnego numeru konta, więc jeśli na konto zwrócili, to nie na Twoje, nie mieli od Ciebie upoważnienia, aby na cudze konto zwracać. Napisz tu za kilka dni, jak to się skończyło.

oznacz moderatorów