anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

opera nie powiększa miniatur aukcji allegro po najechaniu na nie

McColinMc
#8 Zapaleniec#

Witam Panowie mam taki problem otóż opera nie powiększa mi od jakiegoś czasu miniatur na allegro po najechaniu myszką na nie.Przeinstalowałem opere.Sprawdziłem komputer dr webd+adwcleaner+przeczyściłem ccleanerem wszystko.Ad block itp wyłączone.Dodam tylko,że operę zawsze mam ustawioną na powiększenie 110% fabrycznie jest 100%

i mimo to zawsze mi miniaturki powiększało po najechaniu myszką.Teraz jest tak,że gdy ustawię 100% to opera powiększa miniatury ale jak dam 110% to już nie.. gdzie np firefox dla przykładu niezaleznie czy 100 czy 110 powiększa co się stało???

chodzi mi o to: https://zapodaj.net/5680784caa1d0.jpg.html

tak powinno być jak na zdjęciu po najechaniu myszką obrazek dodatkowo powiększony niezależnie czy mamy juz ręcznie ustawione powiększenie opery itp

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

Knowhere
#21 Demiurg#

@McColinMc Na Vivaldim (przeglądarka również oparta na Chrome) jest to samo, tyle że dopiero przy 140% powiększenia nie pojawia się ten hintbox (czy jak to tam się nazywa).
Widocznie po prostu te typy tak mają.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

McColinMc
#8 Zapaleniec#

na vivaldim+chrome to samo mam na 110 przy 100 dopiero samo się powiększa... jedynie na firefox przy 110 powiększa.. ale nie odpowiada mi czcionka na firefoxie.. do tej pory normalnie na operze działało na 110 to dodatkowe powiekszenie...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

No i  co mamy z tym zrobić ????

oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

U mnie też przestało powiększać.

Ciekawe czy to jakiś błąd chwilowy czy stała awaria.

oznacz moderatorów

McColinMc
#8 Zapaleniec#

tylko czy to wina allegro czy opery? bo w sumie na chrom+vivaldi+opera jest to samo

 

jedynie firefox na 110% normalnie powiększa ale na 120% już nie.. 

 

może trzeba by to zgłosić ale gdzie? bo byłem przyzwyczajony od kilku lat  mieć 110% na każdej stronie a teraz allegro muszę na 100% przeglądać bo jak dam na 110 to nie powiększa się miniaturki a irytujące jest klikać co chwila w każdą aukcje 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@McColinMc Tak z ciekawości - z monitora o jakiej rozdzielczości korzystasz?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

@McColinMc  Średnio mi się chce testować pracę serwisu na różnych przeglądarkach i ustawieniach za $$$ frajer.

Tym zajmują się pracownicy allegro a nie pracodawcy.

oznacz moderatorów

McColinMc
#8 Zapaleniec#

1366/768 

 

zgłosiłem na czacie do allegro tą sprawę.Jeżeli wam to nie przeszkadza to albo klikacie w aukcje albo macie na 100% ustawienie.Po powyżej 100% nie da się podejrzeć ani na chrom,opera,vivaldi aukcji 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@McColinMc Tak też myślałem, że jest to kwestia rozdzielczości ekranu. U mnie na 1680x1050 można powiększyć do 130% (na Vivaldim).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@McColinMc Najprawdopodobniej jest to związane z tym, że przy mniejszej rozdzielczości monitor ma też mniejszy viewport.
A czy jest to wina przeglądarki czy allegro, to można (pośrednio) sprawdzić testując stronę allegro na 2-3 poprzednich wersjach ww. przeglądarek (bodaj portable'owych, żeby sobie nie namieszać w ustawieniach profilu zainstalowanej przeglądarki) - jeśli będzie po staremu, będzie to znaczyło, że Google coś pozmieniało w Chromium (jak to Google, lubi ustalać swoje własne standardy). Jeśli problem nadal będzie występował, wychodzi na to, że allegro coś pozmieniało w kodzie strony i przeglądarki oparte na Chromium interpretują to tak, a nie inaczej.
W czerwcu były jakoś ze trzy aktualizacje Chrome'a i może w którejś coś się zmieniło.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów