anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Drzewko

Client:72628314
#7 Wielbiciel#
  • Dzień dobry. Dostałam wiadomość że za ilość przesyłek w allegro one mogę " zasadzić " drzewko. Wpisałam dedykacje jednak zapomniałam dodać jednego inicjału. Czy mogę anulować i wpisać jeszcze raz poprawnie ? 
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:72628314 Przykro mi, ale nie ma możliwości edycji wpisanej dedykacji 😞 

Kolejny inicjał dodasz przy okazji kolejnego drzewka i dedykacji 🙂 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:72628314 co za różnica i tak tego nikt nie zobaczy 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:72628314
#7 Wielbiciel#

Może zobaczy ... Może dla Ciebie blachy szczegół dla mnie dość ważny...

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:72628314 poczytaj regulamin 🙂

  1. Uprawniony Uczestnik Promocji może w terminie 30 dni od dnia powiadomienia przez Allegro o nasadzeniu przekazać Allegro dedykację do posadzonego drzewa (dalej jako „Dedykacja”). Dedykacja dostępna będzie w Koncie Uprawnionego Uczestnika Promocji w Serwisie Allegro lub na dedykowanej stronie internetowej dostępnej pod wskazanym przez Organizatora adresem. Przekazanie Dedykacji nastąpi przez formularz na wskazanej stronie.
  2. Z chwilą przekazania Allegro Dedykacji Uprawniony Uczestnik Promocji udzieli Allegro licencji niewyłącznej upoważniającej Allegro do nieodpłatnego, nieograniczonego w czasie i terytorialnie korzystania z majątkowych praw autorskich do stworzonej przez Uprawnionego Uczestnika Promocji Dedykacji na następujących polach eksploatacji:
________
Κώστας
oznacz moderatorów

Football-stock
#12 Orędownik#

A i ile z tych przesyłek zwrócono;)? Pytam z ciekawości, bo chciałem przypomnieć, że karton jest z drzewek, więc te patyki sadzone przez Allegro dopiero za 50 lat może pokryją bezpowrotnie zniszczony karton. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nikt nie sadzi drzewek, nie ma czego dedykować.

oznacz moderatorów