anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kilka aktywnie zalogowanych urządzeń?

Client:106760908
#7 Wielbiciel#

Na moim koncie zarejestrowanych jest kilka aktywnie zalogowanych urządzeń, nie wiąże się to z czasem zakupu, dokonania płatności lub odebranie przesyłki. Ktos może wytłumaczyć skąd te urządzenia?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

br.
#21 Demiurg#

@Client:106760908  Wystarczy że masz komputer i smartfon z aplikacją, więc już 2.

W komputerze możesz otworzyć kilka stron  z Allegro, zaufane urządzenie loguje cię automatycznie.

Tłumaczyć dalej?

Niestety nie wiem skąd masz te urządzenia, chyba kupiłeś?

oznacz moderatorów

Client:106760908
#7 Wielbiciel#

Dzięki za odpowiedź. Z allegro korzystam tylko i wyłącznie na jednym urządzeniu i jednej aplikacji. Nie mam drugiej przestrzeni i sklonowanych aplikacji allegro, nie loguje się na przeglądarkach w telefonie. Mam też włączoną dwustopniowa weryfikację.

Czy jeśli mam aktywnie zalogowane urządzenia w tej sytuacji mogę to gdzieś zgłosić do weryfikacji? 

 

oznacz moderatorów

Syrena_zT
Moderatorka
Moderatorka

@Client:106760908 możesz oczywiście zgłosić nam przez formularz podejrzenie nieautoryzowanego logowania na konto. Dział bezpieczeństwa zweryfikuje to. W tej zakładce możesz sprawdzić, jakie urządzenia są zalogowane i wylogować te, których nie znasz/nie autoryzowałeś. Polecam także włączenie dwustopniowego logowania. Wykluczy to praktycznie całkowicie możliwość zalogowania przez osobę nieuprawnioną. 

   Alicja
   Moderatorka
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:106760908  Teoretycznie możesz zgłosić  do Allegro poprzez formularz kontaktowy, ale skutek prawdopodobnie będzie taki że konto może zostać zablokowane przez dział bezpieczeństwa Allegro.

Spróbuj może najpierw  zmienić hasło dostępu na trudne,  dopiero jeśli to nie pomoże zgłaszaj do weryfikacji.

oznacz moderatorów